KOLIKO STE DOSLEDNE?

Wow... kakva komplikacija. Tema je doslednost... i mi smo završile?! sa tipom koji ne ispunjava naše zahteve, el to kao - dala reč, udala se, pa i ostala iz inata prema samoj sebi... što boga sastavi i tako to?
Ili je možda ipak do listopadnog drveća? Ne?
 
Pre udaje ja sam sve sto zelim od muskarca lepo napisala na papir, da slucajno nesto u trenutku zanosa ne zaboravim :lol: ... i ovaj moj ima sve sa spiska... hehehhe... problem je u tome sto tek sad, posle 9 godina brak, ja znam kako je trebao da izgleda taj spisak. :lol:

Nasi kriterijumi se vremenom menjaju, uporedo sa nasim "sazrevanjem", pa ako se partner i ja ne razvijamo u istom pravcu, normalno da ce doci do toga da izgubimo korak... pa se onda opet uskladimo ili ne uskladimo i sve tako... :-D

Hocu da kazem da se zahtevi koje imamo u odredjenom periodu zivota menjaju. I nisu nam krivi drugi ljudi, niti smo mi krivi, vec jednostavno se menjamo i nanovo uskladjujemo.
To je proces koji traje dok smo zivi. Menjanje i uskladjivanje... zato je veoma vazno da su oboje posveceni vezi, a ne da jedan vesla, a da se drugi partner samo vozi... :wink:
 
Nasi kriterijumi se vremenom menjaju, uporedo sa nasim sazrevanjeм, pa ako se partner i ja ne razvijamo u istom pravcu, normalno da ce doci do toga da izgubimo korak... pa se onda opet uskladimo ili ne uskladimo i sve tako...

Hocu da kazem da se zahtevi koje imamo u odredjenom periodu zivota menjaju. I nisu nam krivi drugi ljudi, niti smo mi krivi, vec jednostavno se menjamo i nanovo uskladjujemo.
To je proces koji traje dok smo zivi. Menjanje i uskladjivanje... zato je veoma vazno da su oboje posveceni vezi, a ne da jedan vesla, a da se drugi partner samo vozi...

Само да болдујем, да се боље види! :)
 
Struja:
sta si ovim htela da kazes, molim?
mislis godinama se vucara dok ne dodje ili! samo se jednog dana u stotoj godini zivota probudis i kazes u jbt ala sam ja mudar.ajd sad.


ako jesi shvatila do sada ova tema i jeste za obrnuto preizdimenzionisano filosofiranje ,, a ja sam samo učesnik ,, potencijanli ustvari ,, borim se da ne ostanem ovde
 

Back
Top