My cat spirit

sandraspice

Početnik
Poruka
16
Da li vam se ikada desilo da osjetite spirit vaseg ljubimca koga ste izgubili .
Moj macak je umro od srca prosle godine u sedmoj godini zivota. Tesko mi je pala njegova smrt posto smo bili strasno vezani.Tad sam zivjela u inostranstvu i par godina smo bili samo ja i on. To jutro kada je umro, probudio me je sa nekim cudnim mijao , kao da me je zvao da mi nesto vazno kaze.Samo sto sam sjela na krevet , zovnuh ga, on je bukvalno utrcao u moj zagrljaj i na licu mjesta izdahnuo.
Prvih 7 dana svako vece sam osjetila njegov spirit: Ja spavam, osjetim njega kako je skocio na krevet i hoda po meni, osjecam njegove shape , mnogo puta cujem kako i prede. On mi tako cesto dolazi , pogotovo ako imam nekih problema i ako se brinem. On kao da zna da mi je potrebna njegova toplina.
O ovoj temi sam mnogo citala i znam da se cesto desava. Da li ste vi nekada dozivjeli nesto slicno.
 
Kad sam bio mladji, uginuo mi je pas. Bio je moj prvi ljubimac, veoma sam ga voleo. Bio je potpuno beo, i uginuo je na snegu, i ponekad mi se desi tokom zime, da ga "osetim", ne mogu drugacije da objasnim, samo osetim da je iza mene ili blizu mene, osetim njegov pogled. Nisam siguran koliko moja prica ima veze sa tvojom...
 


@ sandraspice

hehe, nema frke. Malo šale nikad ne škodi... :D


btw, bila neki dan emisija "Neobjašnjive misterije" gde je duh jedne male devojčice živeo u jednoj kući i povremeno napadao jednog člana porodice...Čovek odjednom dobijao ožiljke po rukama i ostalim delovima tela, i kad god oseti njeno prisustvo, dobije ogrebotine na telu. To je kamera snimala sve uživo... Bili su tamo razni snimatelji sa specijalnom opremom i osobe koje komuniciraju sa duhovima, još i neki lekari specijalisti, etc... Kamermani nisu mogli da veruju šta se dešava... Čovek im kaže - evo osećam njeno prisustvo i veliku hladnoću oko tela i odjednom dobije ožiljke na ruci, a kamera snima sve uživo... Kad su se iselili iz kuće, toga više nije bilo...Eto, čisto da se nadovežem na tu priču o duhovima...Znam da nema veze sa mačkom, ali eto...
:D
 
Ako ti je lakse, imala sam duha u kuci na koga smo, u jednom trenutku svi navikli.
Srecom, ili nesrecom, poceo rat i zapalili smo iz te kuce... tako da ne znam sta je s njim dalje bilo...
 
@ steve 25

Da, Ima tahvih emisija redovno u Usa and UK. U Schotland Postoje zamkovi gdje turisti mogu da prenoce i ucestvuju u ghost hunting. Naravno moras da platis to iskustvo.Takodje midium kontaktira spirit pred velikim gledalistem. Jednom sam se slucajno nasla na ovakvom skupu u UK gdje je midjum prenosila poruke prisutnima. Kazu da je Engleska puna duhova i otome sve otvoreno pricaju. Mnogi misle zato je ostrvo . Takodje na Malti mnogih takvih slucajeva. Stari grad Mdina je poznat ghost town ali maltezani ne pricaju puno o tome posto su navodno vrlo religozna zemlja
U Usa redovno koriste medium koji pomazu detectivima za otkrivanje nerazjasnjenih slucajeva. I naravno uspiju da uhvate ubicu. Ja bas nesto nisam luda za duhovima i nebih da ih trazim ni dozivam. Ali eto nekako kucni ljubimci nisu toliko scary : ) Mada eto sad smo se malo odvojili od origin teme al i ovo je interesantno.
 

Back
Top