Izjavljivanje ljubavi

Lazar Ristovski bi to ovako rekao (Belo odelo):
1.Engleski – I love you.
2.Nemački – Ich liebe dich.
3.Francuski – J'te aimê.
4.Italijanski – Té amo.
5.Španski – Té quero.
..
98.Ruski – Я тебя люблю.
99.Srpski – Volim te, bre.
100.Bosanski – Volim te, ba.


ili tako nekako beše :wink: :wink: :wink:
 
Pa hajde da ti ja kazem jer svi vidim znaju u teoriji.Bio sam 5 razred sedeo sam na nekom starom drvetu u parku,uhvatio sam za ruku devojku koja mi se svidjala jos od 1 razreda i poceo da pricam gluposti o vremenu ,pticama,itd.Kada je sunce pocelo da zalazi poglrdao am je u oci i rekao da je volim.Posle cega me je ona poljubila i to je bio najlepsi dan u mom zivotu i uvek cu ga se secati.
 
Ljubav je samo rec i nista vise,
ljubav se uvek isto cita i pise,
ruka u ruci je vec nesto drugo
i sapat neznih reci uz kapi kise...
Ljubav je samo rec i nista vise,
obicna slova svakog lista papira,
tajna i strepnje su vec nesto drugo,
to je i prvo pismo sto reci bira...
 
ne znam kako sam joj izjavio ljubav ali jesam. kada je srce zakucalo brze to sam uradio ne znam sta ali je ona znala.to su trenutci koji se ne planiraju i reci, pogledi i osecanja sama izlaze.da li se slazes...?pitam nju koja nece odgovoriti.volim te!
 
little:
Ljubav je samo rec i nista vise,
ljubav se uvek isto cita i pise,
ruka u ruci je vec nesto drugo
i sapat neznih reci uz kapi kise...
Ljubav je samo rec i nista vise,
obicna slova svakog lista papira,
tajna i strepnje su vec nesto drugo,
to je i prvo pismo sto reci bira...

Што се тиче ових стихова свака част! Баш сам ово хтео да ставим као одговор...

Него да се вратим на изјаве љубави. Данашња омлдина уопште не схвата да те две речи треба да буду нешто најискреније што ће рећи. Не схватају колико те речи значе особи којој су упућене. Сад се 'волим те' прича као поздрав међу незрелим клинцима и то ми је јако тешко да видим. Те речи кад изговориш, није битно кад, није битно где, битно је само да ти особа којој говориш види у очима да то искрено мислиш, без обзира на речи које си реко, без обзира дал ћеш јој само рећи да је волиш или ћеш да цитираш Чолића или да изрецитујеш неку романтичну песму, битно је само да је искрено...
 
alex_cool:
kazes joj, gle slon!
kada okrene glavu ti je udaris po njoj, pa je odvuces kuci, zavezes za radijator, stavis nesto preko usta, i kazes joj muzevno pak toplo i nekako nezno: svidjas mi se devojko.

garantovano pali.
Momak, da nisi mozda primetio da se nalazis na podforumu Romantika???
A tvoj post je totalno anti romantican.
Trebalo bi napraviti neki test kao uslov za ulazak na forum. I onda ovakvi likovi kao ti ne bi uznemiravali normalne ljude na net-u. Idi igraj se sa svojim sonijem!
 

Back
Top