Kazna

Da ali moj slucaj je ipak malo drugacija,ja sam udata za grka i brak je overen ovde u atini ali je meni u medjuvremenu istkla viza i sada moram da idem u bg po novu pa da trazim ovde boravisnu.
 
nacafaca:
Da ali moj slucaj je ipak malo drugacija,ja sam udata za grka i brak je overen ovde u atini ali je meni u medjuvremenu istkla viza i sada moram da idem u bg po novu pa da trazim ovde boravisnu.
Mislim da ti zahtev za produzenje boravista daje pravo na boraviste dok nedobijes resenje. Bas mi je o tome pricala sestra kada sam bio kod nje pre 8 dana. Jedino sto nesmes da ides za Jugu jer nemozes posle da se vratis u Gr. Pitacu je veceras pa cu ti javiti. Ona prati njihove zakone koji se po njenoj prici menjaju iz meseca u mesec. Pozz
 
Jerotije problem je sto ja nikada nisam ni imala boravisnu nego obicnu porodicnu vizu koja je preduslov za boravisnu i dobija se na osnovu braka i meni je ona istakla (ta porodicna koja se uzima u bg) jos u februaru a u medjuvremenu su iskrsli neki problemi i ruke su mi bile vezna i nista nisam uradila,e sada da bi ja dobila tu boravisnu moram da imam validnu tu porodicu (ili ti viza tipa D) iz bg sto znaci da nemam drugo resenje nego da izadjem iz grcke i odem u bg nazalost.Pa me znaima ako je nek nekada placao kaznu na granici da li je posle imao problema oko dobijanja nove vize?
 

Back
Top