Sta vise volite?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa dobro sad,lepa pozadina je neizbezna i u vezi i na vece:)
meni licno vise odgovara na vece jer mozes da radis bukvalno sta hoces,a ne moras da razgovaras sa tom osobom:D ali mozda tako pricam jer sam uvek u nekoga zaljubljena a sa nekim sasvim petim se muvam pa mi bolje da se sto pre zavrsi...ne znam...
 
ali kad hoces da budes sa nekim u vezi,moras da pazis sta radis,sta pricas,kako se ponasas.... na vece to nista ne mora.. a ako ti se svidi mozes i da ponovis sa tom istom osobom... ja tako radim sa jednim "drugarom" :)
 
Cinderella89:
ali kad hoces da budes sa nekim u vezi,moras da pazis sta radis,sta pricas,kako se ponasas.... na vece to nista ne mora.. a ako ti se svidi mozes i da ponovis sa tom istom osobom... ja tako radim sa jednim "drugarom" :)
ne znam govoris li to iz licnog iskustva...al to i nije tacno....u vezi moze biti prelepo..naravno ako si zaljubljen ako ti odgovara ta osoba da provodis vreme ...itd..i da nema nikakvih ustrucavanaj ni stvoje ni s njene/njegove strane...al opet i muvanje na veche zna da bude zanimljivo...
 
imam vezu od 2 godine i ne bih mogla bez te veze
i imam vezu na PO jedno veche...kako kad =) :mrgreen:

tako da, neodluchna sam...ne bih mogla bez jednog, ali ni bez drugog
ja sam za to da se sve drzi u ravnotezi :mrgreen:

tj najvishe sam za vezu bez obaveza....ne samo jedno veche, nego se sa istim dechkom vidjash kad vam se tjefne
 
xa,xa vrlo duhovito,a hocesh li tako da prepravljash svaki post koji neko uputi protiv tebe i suprotstavi se tvom mishljenju?!Ovim samo pokazujesh da nemash nijedan drugi nacin da se odbranish,a to je tako jadno!
 
Па мош ти да стављаш ницк који хоћеш али ја знам да си у души једна мала девојчица и да волиш барбике.А видео сам ти и слику....
 
@naancy90 koliko sam skontala ti imas vezu od 2god s nekim deckom, ali je otvorenog tipa, tj moze da bude ko sa kime hoce, a vi se vidjate kad vam se cefne? :) To je ok, imala sam ja takvu vezu do pre mesec dana, ali sam raskinula jer tu nema nekih emocija... to je nezdrava veza- sto bi moja mama rekla :) mislim, ti kao imas decka, ali ga ustvari nemas... hm ako kontas :D vodi se da imas vezu, ali nemas onu pravu vezu sa dubokim osecanjima, osecajem povezanosti, sigurnosti i bla bla... To je ok ako ti se taj neko svidja, ali si mlada i luda i neces da propustas ostale prilike ;)
 
Milos_nbg:
Па мош ти да стављаш ницк који хоћеш али ја знам да си у души једна мала девојчица и да волиш барбике.А видео сам ти и слику....
Mozesh-se pravilno kaze na srpskom jeziku SRBINE!!!A shto se tiche slike ocigledno ti trebaju naochare!!!Tvoja nije mnogo bolja!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top