Kazne za nepristojnost ...

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
bogami ovo je dobra ideja, em jacas srbiju [fond] em patrijote se sankcionisu [dzep]

Kazne za nepristojnost u skupštini
30. jul 2007. | 08:10 | Izvor: Beta
Beograd -- Predsednik Skupštine Srbije najavio efikasniji rad parlamenta i kazne za nepristojno ponašanje u skupštini.

Oliver Dulić je izjavio da parlament mora da bude efikasniji i da će tome doprineti promena Poslovnika koja će omogućiti proceduru donošenja zakona. Dulić je najavio da će novim poslovnikom biti predviđene i novčane kazne za sve koji budu kršili poslovnik i pravila lepog ponašanja i kućnog reda.

"Ukupno vreme rasprave po jednoj tački treba ograničiti kako bi trebalo omogućiti više vremena za raspravu o amandmanima. To znači da će svi znati da je vreme ograničeno i da će, ako rasprava ode u drugom pravcu, ona biti prekinuta kada se potroši vreme i preći ćemo na drugu tačku", rekao je Dulić za Blic.

Dulić kaže da će predsedavajući parlamenta svaki put kada se izrekne uvreda, morati da reaguje i izrekne odgovarajuću kaznu.

"Trudiću se da takvo ponašanje svedem na najmanju moguću meru, ali kazna nije uvek najbolje sredstvo. Problem je i u tome što pojedinci smatraju da je prednost biti nepristojan kada se uključi kamera i što glasači uvrede za govornicom ne kažnjavaju na izborima", rekao je Dulić.
 
vrijeme za diskusije je i onako vec ograniceno.
dulicu porucujem da se ne pravi englez-kad znamo f\da je hrvat i da ne izmislja toplu vodu,jer je ona casa jos uvjek za govornicoim i lako ga zbog nepristojnosti poslanici mogu tom vodom zaliti,kao svojevremeno onu opajdaru Natasu Micic.
 
Ne možeš drugačije sa šljamom, nego po džepu...naučilo da dobro krka u restoranu, naučilo da uzima dnevnice za put kao da putuje iz Marmarisa, naučilo da letuje 2 meseca, zimuje 3, e sada da nauče još da se ponašaju....
ma 10 000 za 1. opomenu, a 20 000 za drugu...
kao bubice, samo argumentovano, samo ko bi posle to gledao :roll:
 
filatelista:
U Srbiji da dovedeš nekoga u red, možeš samo preko džepa, i za bacanje smeća i za prostačenje u Skupštini, samo po džepu i to cifra da nije ispod 4 nule, pa stoko-izvolte!]
:lol: :lol: :lol: Ово увеличано - не замерам :lol:

Само, то ми личи на оно : "Немојте да псујете, "%&$"/#&$%&/9ге5гзс)/#%Љ!" :lol:
 
a33:
vrijeme za diskusije je i onako vec ograniceno.
dulicu porucujem da se ne pravi englez-kad znamo f\da je hrvat i da ne izmislja toplu vodu,jer je ona casa jos uvjek za govornicoim i lako ga zbog nepristojnosti poslanici mogu tom vodom zaliti,kao svojevremeno onu opajdaru Natasu Micic.
evo kako kamenjarska seljacina na privremenom radu u srbiji zamislja parlamentarizam nije ti to tvoja vukojebina sa koje si ispao
 
a33:
vrijeme za diskusije je i onako vec ograniceno.
dulicu porucujem da se ne pravi englez-kad znamo f\da je hrvat i da ne izmislja toplu vodu,jer je ona casa jos uvjek za govornicoim i lako ga zbog nepristojnosti poslanici mogu tom vodom zaliti,kao svojevremeno onu opajdaru Natasu Micic.


Ako je neko Mićićku polivao vodom, zašto je ona opajdara, molim te da mi to objasniš.

Ti ponekad stvarno pišeš svašta.

Da li misliš da je polivanje vodom predsednika Skupštine metod da ga ubedš u ispravnost stavova?

Svašta.

Ti si onaj najokoreliji, najneprosvećeniji radikal. :evil:
 
Iron Lord:
Prvi primerak Albanca kome je do jake Srbije.

Nego, da te pitam, ajd što sam odmah posumnjao i znamo šta si mi odgovorio, nego što pržiš ove Uroše nejake pa mi još pesmicu u desetercu sročiše?

neznam kako ti shvatas sto si "u" pesmi, ja to ne bih primio kao komplimenat. doduse nisam bas strucnjak za junacke pesme srba ali mi se cini da je sve to daleko od istine

ps. evo adadjo ce mozda hteti potvrditi moju nacionalnu pripadno
st
 

Back
Top