Frižider za kola

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Negde sam procitao da ima kod nas i na pumpama da se kupe mali frizideri za kola koji se napajaju iz upaljaca za cigarete.
Znam da toga ima na svakom cosku ali mene zanima poseban frizider koji je uzan da se moze uglaviti izmedju sedista i duzine mozda 50cm ili tako nesto a visine recimo 30-40cm. Ima na vrhu poklopac i izgleda kao na zadnjim sedistima onaj oslonac za ruke izmedju sedista u mnogim automobilima. Napred ima dve rupe za case.

To sam skoro video u nekim novinama ali naravno po Marfijevom zakonu te novine sad nema sanse da u kuci nadjem. Lepo je bila slika i koliko se secam pisalo je da se moze naci i na pumpama kod nas.

Uskoro putujem pa bih zamolio ako neko zna o tome nesto da mi kaze, jer me bas zanima, i cini mi se da bi mi dobro doslo.
 
code druže
ovih dana sam obišao
ideu
tempo
metro
merkur
i priznajem da si me zbunio sa pitanjem
ali mislim da sam tu napravu video u skoro svakom od njih
mislim da ih ima i na nisovim pumpama
 
Ako si video frizidercic koji sam opisao a ne klasican mali frizider, kakvih stvarno ima posvuda, onda moram pod hitno da kupim naocare, koje sad srecom ne nosim :)
I nadam se da si u pravu, provericu.

A to za pumpe, tacno! Sad sam se setio, nije bilo reco o svim pumpama vec tacno odredjenim, NIS-ovim! Hvala na podsecanju.
Nadam se da si u pravu pa cu prekosutra vozeci, polako cevciti hladno picence, tvojom zaslugom :)
 
uskoro ce da se postavljaju teme: "kao ziveti u autu", "da li moze da se postavi vetrobransko stklo sa socivima, da ne moramo da nosimo nocare u autu", "gde da nadjem krila za auto, da bih mogao da letim" i slicno, sve u svemu veoma glupa tema . . . . . .. . . sledeci put postavite temu "dodatna oprema za automobile", pa tu pitajte ovakva pitanja, a ne da dobre teme padaju na drugu i trecu stranu, zato sto neko hoce da zna gde da kupi frizider za auto!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Teme koje su aktuelne ne padaju. Ili su lepljive. I treba da postoje namenske teme. Kada se dođe do odgovora, tema će sama pasti, zar ne? A ako imamo jednu uopštenu temu, neko treba da pretraži stotine strana da bi našao neki odgovor. Pretraga nije baš najefikasnije rešenje, tako da podržavam ovakve, kako već rekoh, namenske teme.
 
codemaker:
Ako si video frizidercic koji sam opisao a ne klasican mali frizider, kakvih stvarno ima posvuda, onda moram pod hitno da kupim naocare, koje sad srecom ne nosim :)
I nadam se da si u pravu, provericu.

A to za pumpe, tacno! Sad sam se setio, nije bilo reco o svim pumpama vec tacno odredjenim, NIS-ovim! Hvala na podsecanju.
Nadam se da si u pravu pa cu prekosutra vozeci, polako cevciti hladno picence, tvojom zaslugom :)
Ne trebaju tebi druže naočale već neki od preparata za poboljšanje pamćenja ;)
 
Ја сам купио недавно један кад' сам био у РС... има 28л и ради наравно на 220V кућног напона или 12V у колима... коштао је око 45ЕУР и заиста је добра ствар... практично добијате 28л корисног простора, а не као оно раније пола фрижидера заузму оне охлађене коцке... :roll:
Не троши пуно акумулатора (радио ми је на једном камповању преко 15сати у угашеном ауту и након тога сам потпуно нормално упалио ауто као да ништа није трошено струје ;)

Ахх... да... заборавих да кажем... купио сам га у Фис-у у Бијељини који се налази на путу према Павловића ћуприји (одмах иза кружног тока) ;)
 
X-factor AM 007:
uskoro ce da se postavljaju teme: "kao ziveti u autu", "da li moze da se postavi vetrobransko stklo sa socivima, da ne moramo da nosimo nocare u autu", "gde da nadjem krila za auto, da bih mogao da letim" i slicno, sve u svemu veoma glupa tema . . . . . .. . . sledeci put postavite temu "dodatna oprema za automobile", pa tu pitajte ovakva pitanja, a ne da dobre teme padaju na drugu i trecu stranu, zato sto neko hoce da zna gde da kupi frizider za auto!!!!!!!!!!!!!!!!
A da mi kazes gde bi da postavim ovu temu? U zenski kutak, podvrsta "strikanje"? Svaka tema koja je dobra, ostace stalno na prvoj strani a ove adhok teme ce svakako zavrsiti daleko u istoriji. A mogu da pomognu.
Uostalom radi se o dodatnoj opremi za auto i svakako o tome necu pitati na "Ona trazi njega a on bi da je kresne" podforumu
Glupave primere naziva tema koje si pomenu, ne vredi ni komentarisati...
 
dakle..videla u nedelju:
ona nova ideja (izvinte me ako nij enova, za mene jeste)
na novom bgd kod mercedesa,
na odeljku za kola, a pored igračaka...
na polici gde su prve pomoći i sajle, i sijalice...
ima baš takav frižider koji si opisao.
ali je bio samo jedan.
i mislim da je oko 12000.
(a možda sam i zgrešila? malo sam zaboravna, ne zameri mi)
idi vidi, i tako ti je u kraju.
 
Pa prvo sam odgovorio Pajamaci a onda citao linkove sto si dao.. :)
E sad kad sam se spremio da ti kazem hvala, ti drvlje i kamencuge na mene :)

Hvala ti za linkove.
Doduse, malo je kasno, jer putujem sutra ranom zorom a ne jurca mi se po gradu zadnjeg trenutka. Ionako ce mi to pre ili kasnije trebati, pa cu kupiti kad se vratim
 

Back
Top