Кога би сте изабрали за председника (диктатора!) Крстарице?

Ваш избор


  • Ukupno glasova
    94
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Дакле кога од чланова форума би сте изабрали за председника/цу односно диктатора/ку "Крстарице"?
Имамо широг избор најразличитијих фашистичких идеја, од домократског фашизма, преко либералног фашизма, патриотског фашизма, до фашизма-фашизма.
Што се своди на то да би различити људи хапсили/стрељали све који су против демократа, радикала, либерала, и осталих.
Не желиећи да вам кварим расположење и планове за будућност, ова анкета св своди на то "Кога би сте најрадије изабрали да вас стреља?" мада ја то волим да кажем "Ко би сте да вас води у светлу будућност"?
И да цитирам "Црни Груја и камен мудрости".

- "Сада идемо у бој да се бијете, неки ћете да погинете, а неки ћемо и да се вратимо"
 
Iron Lord:
Ne bih rekao za sebe da sam diktator. Pre bih nazvao sebe pozitivno dominantnim.
To vi želite a ja sam takav! :D

naravno da nisi, ali opet, crna uniforma, lakovane duboke čizme i bič u ruci deluju magično privlačeće, zar ne!?
A i ribe se bolje primaju na foru "Znaš, kada osvojim svet" nego na "Znaš kada mi šef poveća platu..:"
 
Alekasandar3:
naravno da nisi, ali opet, crna uniforma, lakovane duboke čizme i bič u ruci deluju magično privlačeće, zar ne!?
A i ribe se bolje primaju na foru "Znaš, kada osvojim svet" nego na "Znaš kada mi šef poveća platu..:"

Ma ja samo pokušavao da nadoknadim ono što su roditelji pojedinih propustili a oni meni:"šta oćeš nisi me ti pravio" tj "na koliko je isključen Aleksandar2, odgovor poslati na Aleksandar3"
 
Iron Lord:
Ma ja samo pokušavao da nadoknadim ono što su roditelji pojedinih propustili a oni meni:"šta oćeš nisi me ti pravio" tj "na koliko je isključen Aleksandar2, odgovor poslati na Aleksandar3"

Šta da ti kažem, čista odlika fašizma. Ako me ostaviš samog u sobi ujutru ćeš naći trojicu mene:)
 
Alekasandar3:
Bio je, ali moramo da se uvlačimo Jominiju da mi ne ukine temo odmah prvi dan, pa je on upao na Njegovo mesto. Jerry može da bude podpreCednik.
Ако већ не може да бидне преЦедник, ја предлажем да бидне доживотни подпреЦедник. Ипак се човек залагао за неке ''принципе'', на којим би му сваки диктатор дао одликовање - најмање. Можда би са тим ставовима догурао и до надзорника конц-логора.
 
Dosta sa diktaturama, ajmo malo da se civilizujemo
Pobedili mladi košarkaši i osvojili zlato u Grčkoj, ala delju.
SRBIJA
f030.gif
 
Pijanista:
Ако већ не може да бидне преЦедник, ја предлажем да бидне доживотни подпреЦедник.
Ne usvaja se, jako loš predlog.
Ali imam ja jedan predlog, ja predlažem da Jerry Ropero bude doživotni PodpreCednik!
Ko je za?
Usvojeno....
 
Alekasandar3:
Ne usvaja se, jako loš predlog.
Ali imam ja jedan predlog, ja predlažem da Jerry Ropero bude doživotni PodpreCednik!
Ko je za?
Usvojeno....
Е добро, онда могу да гласам мирне савести сада када знам да је Џери добијо функцију.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top