Bagovi u Gotiku 3

Da ima dozta grafickih bagova to se vidi.Mozda ih je Kesh poneo pa su je izbacili..Sto se tice price u igri to je ok mada grafika...Hmmm..Zbog te igre sam i radijo 3dMark test 05(misleci da mi je graficka njesra) koji mi je dao 8000 mark poena i dalje mislim da je to malo za moju konfiguraciju,,Jel znate nesto o tome?
 
jbg. obrati paznju na podesavanja, skini najnoviji patch i odigraj je najbolje sto mozes.
ni sa jednom konfom mislim da je ne mozes odigrati i uzivati u njoj onako kako su developeri zamislili. jednostavno, usr@li su! a cini mi se da vec postoje price o gothic 4...
 
pa to postoji u obe igre, kao sto sam i mislio.... Za morrowind je jasno a u gotiku moze kad odes kod onih carobnjaka i trazis da te teleportuju, ili nesto slicno, neka runa ili nesto, zaboravio sam kako se to radi, al znam da moze i u gothicu.....
 
Evo odgovora na sve vase muke: Moj drugar ima dual core 3600+, 2 giga rama i graficku od 256 MB i dalje mu seca po malo. Ako hocete da na potuljaka kidate sve zmajeve, gargoyle i ostala cudesa: Udjete u instalaciju igre, u neki notepad file za podesavanje pravila igre(mislim da pocinje na g), liniju TEST MODE podesite na true i kidate. Panel za sifre se otvara na dugme ispod ESC, a neka od sifara je npr. "god" za nepobedljivost...dosta...
 

Back
Top