raskinuti ili ne?

Isti sam problem imala. Pokusavala nekoliko meseci da nesto promenim, da mi opet postane zanimljivo, ali nema leba. Poenta je da bih volela da ga nekako zamrznem pa kad budem htela da se udam i da imam decu, da ga odmrznem. Ali sada... Nikako nije bilo nekog uzbudjenja, zezanja i sta ti ja znam.
 
Volite se,ali to je nazalost sve, nema one zaljubljenosti,
to nije nazalost. To je na srecu. Uspeli ste da iz stanja zaljubljenosti predjete u fazu ljubavi. Vecini to ne uspeva.
U ljubavi nema uzbudjenja,ima drugih stvari. Mnogo vaznijih.Cuvaj to sto imash...jednino uzbudjenje koje moze da ti se desi sad u toj vezi je da ga izgubish...pa da onda shvatish...
E,sad,ako volish adrenalin, onda radite uzbudljive stvari zajedno. I promeni malo rutinu,bice bolje.
 
Stvarno mi nisu jasni ljudi koji traze leba preko pogace,pa sta je bitno u zivotu osim da imas nekog da te voli i da on tebe voli.Treba tebi neki idiot koji ce da te maltretira pa ces biti uzbudjna svaki dan.
 
opmnje:
Stvarno mi nisu jasni ljudi koji traze leba preko pogace,pa sta je bitno u zivotu osim da imas nekog da te voli i da on tebe voli.Treba tebi neki idiot koji ce da te maltretira pa ces biti uzbudjna svaki dan.
:roll:
Niko ne govori o takvoj vrsti uzbudjenja...
Ja sam imala vezu od 3 godine, decko je bio dobar prema meni, pazljiv itd... Sex je bio ok, dobar. Ma, sve je bilo ok.
Ali ja u toj idili nikako nisam mogla da izdrzavam. Non stop sam raskidala samo da bih razdrmala stvari nekako... Previse mi je to sve uslo u kolotecinu i smorilo me.
Jeste, znam, trebalo je da cenim to i da uzivam u tome, ali nisam mogla, jbg... Mozda nisam za dugu vezu, u stvari... Ko zna....
 
Nije meni to jasno.Kada imam nekog koga volim i vidim da i ona isto oseca sposoban sam i za sve druge aktivnosti u zivotu.To treba da bude coveku podstrek za dalje napredovanje u zivotu.Sta ti vrede neke druge stvari,npr materijalne,ako nemas nekog da to podelis
 
Jeste tako...ma za to su krivi ljubavni romani...niko bre ne zna sta je ljubav...verujemo da je to vanredno stanje,konstantna euforicnost,raj na zemlji,hronicno stanje srece,zivot prestaje,problemi nestaju,neprekidna voznja u luna-parku,prolece svaki dan,carobni stapic......pa onda kad se ispostavi da smo mi i dalje tu gde smo i da je nas zivot i dalje pun ogranicenja, e, onda nam je partner kriv sto nas hoce takve...
 
Ma naravno,ljubav treba da ti predstavlja sigurnost i opustenost.Uzbudjenja u zivotu ima na svakom koraku,meni treba nesto da me smiri.Naravno da euforija sa pocetka veze prodje,pa i da dobijes na lotu sedmicu posle nekog vremena bi te pustilo uzbudjenje
 
Joj Pipi kako si to lepo sročila...

Mada, ja nekako mislim da je lepo da se stalno na neki način usavršavamo i da se trudimo da budemo bolji i zanimljiviji svojim partnerima. Jer ni mi, kao ni partneri, nismo isti ljudi kao na početku zabavljanja, potrebe i želje nam se menjaju. Naravno da pri tome na mislim na foliranje i izigravanje nečega što nismo.
 
parka:
Joj Pipi kako si to lepo sročila...

Mada, ja nekako mislim da je lepo da se stalno na neki način usavršavamo i da se trudimo da budemo bolji i zanimljiviji svojim partnerima. Jer ni mi, kao ni partneri, nismo isti ljudi kao na početku zabavljanja, potrebe i želje nam se menjaju. Naravno da pri tome na mislim na foliranje i izigravanje nečega što nismo.
To je upravo ono sto i ja kazem. Moj bivsi nije nista menjao... Nekako nije imao inicijativu ni za sta...
Ali, sto kazes, Pipi, naravno, nije svaki dan luna park, ali ja sam u fazonu da jos uvek trazim to, a posle neko smirivanje.
I sad da me covek pita, pa koj **** si bila u vezi 3 godine, pa sad se jadas? :?
Ma, nemam pojma, na poslu sam i lupam. :P
 
Mislim da treba malo uzbudjenja da unesete u vas intimni zivot.Pokusajte da se mazite na nekim neobicnim mestima ili da malo glumite.Mica i ja kad upadnemo u dosadu,zamisljamo da smo akteri filmova Emanuela 1,2 i 3,i brzo se zapali stara strast.
 

Back
Top