Kom patike, kom soknice :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisam razumeo pitanje... ha haha... joj, kruki, umesto da odem u kafanu, k'o svaki normalan covek, ja dos'o kuci... al', nema veze... jel znate gde mi se ide? na more... znaci... majke mi vam kazem... mislim da bi' sad voleo da hodam bos po pesku... il' to, il' pod neki sator... preskace mi pesma... izgleda je tako nasnimana... na njihovom sajtu jedna devojka dala opis: "srela sam ljude koji su bili na ivici... al' nikad nisam srela grupu ljudi koji nisu ni znali gde je ta ivica..." jel znate o kome se radi? :)
 
rile_laki_oblak:
nisam razumeo pitanje... ha haha... joj, kruki, umesto da odem u kafanu, k'o svaki normalan covek, ja dos'o kuci... al', nema veze... jel znate gde mi se ide? na more... znaci... majke mi vam kazem... mislim da bi' sad voleo da hodam bos po pesku... il' to, il' pod neki sator... preskace mi pesma... izgleda je tako nasnimana... na njihovom sajtu jedna devojka dala opis: "srela sam ljude koji su bili na ivici... al' nikad nisam srela grupu ljudi koji nisu ni znali gde je ta ivica..." jel znate o kome se radi? :)
...o MARICI................ :grin:
 
Moja drugarica kad je bila mala bila zaljubljena u jednog Ivicu,pa je zbog toga pocela da redja loshe ocene. I posle roditeljskog njoj majka drzala pedagoshko predavanje pa joj rekla:"Shvatash li ti dete da si na ivici..." A ona odgovorila"Kamo lepe srece..." i tako se ta epizoda zavrshila nepedagoshkim metodama...:D
 
e, kad smo vec kod flasa... imam slike... kad sam bio mali, rile_beba, u to vreme su bile one cucle sto su se navlacile na flasu... i, mama moja, davala prvo meni iz normalne flase... posle mi da mleko u pivskoj flasi (u to vreme nije bilo firmiranih flasha), pa na kraju, da mi mleko u pivskoj flasi, i onu cuclu na navlacenje, al' odsece vrh cucle... da ide brze... sad, kad prica o tome, kaze: rile, sine, bilo mi zao da te gledam kako vuces mleko, a ono samo malo ide kroz cuclu... tanka rupica... najvise sam voleo, kad podignem flasu, a majka kad me pita: rile, legendo, 'el cuclas? a ja kazem... mmm... mmm... (sto znaci: "cuclam, cuclam")... voli me majka... daje mi da jedem... stvarno bi' voleo da mogu da je vidjam cesce... al' bice i toga... cim izadje iz zatvora... ostalo joj jos 4 godine da odlezi... pa da vidimo ako mozemo da sredimo za uslovnu... ha haha... joj...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top