Zasto bas MI ???
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: Zasto bas MI ???

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zasto bas MI ???

Pitam se vec duze vreme zasto bas mi?

Tema se konkretno odnosi na cinjenicu da se sad vec jasno vidi da se zapad okomio na nas, Srbe ili Srbiju, kako vam volja. Namecu nam neispunjive zahteve, kao omogucice nam ulazak u Evropsku uniju kad iste ispunimo, pomazu nam, a ustvari odmazu....pa o cemu se tu radi, kuda vodi ta perfidna i licemerna igra zapada?

Uvek se setim Bugarske i cinjenice da su usli u EU; a beda su visestruko veca od nas, o bezakonju i neispunjenim standardima za EU i da ne govorimo, jos uvek dolaze u Srbiju da kopaju kanale i fizikalisu, mi smo za njih Eldorado!

Sta vi mislite??
    Interesi- koji?
    Razlozi- koji, i da li je sve vezano za interes??

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zasto bas MI ???

Zato što su naš ribe najzgodnije i najlepše na planeti!One iz EU su rešile da vam ne dozvole da izađete.Plaše se!

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Citat Original postavio sevilja
    Sta vi mislite??
    Interesi- koji?

Svetska zavera NATO pakta i EU sa podrskom Hugo Chaveza i Fidela Kastra koji hoce da se osvete zbog pljuvanja Tita i rasturanja SFRJ, pomognuta parama Jevreja a sve u stvari zbog srpske nafte i rudnika dijamanata.

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

tema postavljena da se pljuje po Vatikanu (obavezan smajli) i vaskolikim srpskim neprijateljima, o Rusiji, Kini, Indiji i Hondurasu...

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    tema postavljena da se pljuje po Vatikanu (obavezan smajli) i vaskolikim srpskim neprijateljima, o Rusiji, Kini, Indiji i Hondurasu...
    Naravno da nije.
    Zanima me vidjenje ljudi i onih istocno i zapadno orijentisanih.
    Zasto ne bismo razmotrili to pitanje bez pljuvana??
    Ili ti misljenje drugih dozivljavas kao pljuvanje? :shock:

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

i ja mislim da je definitivno zbog srpske nafte i dijamanata
    slazem se za hektoriusom

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Naravno da nije.
    Zanima me vidjenje ljudi i onih istocno i zapadno orijentisanih.
    Zasto ne bismo razmotrili to pitanje bez pljuvana??
    Ili ti misljenje drugih dozivljavas kao pljuvanje? :shock:
    ne videh te do sada na politici, ali mi to pitanje "žvaćemo" svaki dan na bar 4 teme i prosto znam tačno ko će i šta napisati.
    a to u vezi sa pljuvanjem, to ovde mora, zabranjeno je ne pljuvati. zbog održavanja kvaliteta diskusije.

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Filatelisto,pusti neka žene malo pričaju.Na ostalim forumima ima malo muškaraca,pa moraju povremeno da love ovde.

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

ne videh te do sada na politici, ali mi to pitanje "žvaćemo" svaki dan na bar 4 teme i prosto znam tačno ko će i šta napisati.
    a to u vezi sa pljuvanjem, to ovde mora, zabranjeno je ne pljuvati. zbog održavanja kvaliteta diskusije.
    Pa to ne znaci da nemam interesovanje ili da se ne razumem u istu...
    Hvala na "ozbiljnom" odgovoru!

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Pa to ne znaci da nemam interesovanje ili da se ne razumem u istu...
    Hvala na "ozbiljnom" odgovoru!
    a zašto moju konstataciju o tvom ne dolasku na politiku povezuješ sa time da smatram da o istoj ništa ne znaš? Ja to nisam ni mislio, ni napisao. U smislu da dolaziš češće, i čitaš razne gluposti koje mi ovde postujemo, bilo bi ti sve mnogo jasnije.
    No, marim ja. Samo napred i nema potrebe lutko da preokrećeš okicama ovde ti na politici treba šaka o sto.

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

a zašto moju konstataciju o tvom ne dolasku na politiku povezuješ sa time da smatram da o istoj ništa ne znaš? Ja to nisam ni mislio, ni napisao. U smislu da dolaziš češće, i čitaš razne gluposti koje mi ovde postujemo, bilo bi ti sve mnogo jasnije.
    No, marim ja. Samo napred i nema potrebe lutko da preokrećeš okicama ovde ti na politici treba šaka o sto.
    Kako god....ja sam pasivni posmatrac vec dugo, dugo...znam sta se pise i dal treba saka o sto ili prevrtanje okica...ne znam zasto prevrtanje okica povezujes sa mojim odnosom prema podforumu Politika, ja sam se samo tebi licno obratila i prevrnula okicama tebi za dusu,,,jer to obicno vole oni koji lupaju sakom o sto....

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

ma pusti okice i šaku od sto, na Avali izgleda repriziraju "Dinastiju"

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

U pravu je Filatelista,mora to agresivnije!

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ode moja tema u tri lepe !

p.s. jel dovoljno agresivno?

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nije loše za početak na politici.A ako hoćeš više ljudi na temi,izaberi neku temu koja će da suprotstavi mišljenja.Mož' i da plagiraš neku staru,dobro posećenu temu.Eto,ja doš'o dokle smem.

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Karlito Brigante
    Nije loše za početak na politici.A ako hoćeš više ljudi na temi,izaberi neku temu koja će da suprotstavi mišljenja.Mož' i da plagiraš neku staru,dobro posećenu temu.Eto,ja doš'o dokle smem.
    Hvala Karlito....odo' da pravim taktiku za postavljanje teme na ovom podforumu.

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala Karlito....odo' da pravim taktiku za postavljanje teme na ovom podforumu.
    Molim...i drugi put!

Elita Strela (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Tema se konkretno odnosi na cinjenicu da se sad vec jasno vidi da se zapad okomio na nas, Srbe ili Srbiju, kako vam volja. Namecu nam neispunjive zahteve, kao omogucice nam ulazak u Evropsku uniju kad iste ispunimo, pomazu nam, a ustvari odmazu....pa o cemu se tu radi, kuda vodi ta perfidna i licemerna igra zapada?

Uvek se setim Bugarske i cinjenice da su usli u EU; a beda su visestruko veca od nas, o bezakonju i neispunjenim standardima za EU i da ne govorimo, jos uvek dolaze u Srbiju da kopaju kanale i fizikalisu, mi smo za njih Eldorado!

Sta vi mislite??
    Interesi- koji?
    Мислим да им само треба окренути леђа и рећи, ма која бре ЕУ, ко вас шиша...
    Овако док ми константно јуримо за њима и понижавамо се, они ће нам завртати уши.

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Meni je tema odlichna..pravo osvezenje u fajtu komunistichkih frakcija.
    Ne znam ni ja odgovor..svi odgovori koji se nude su samo periferija politichkih pamfleta tipa:"Sami smo krivi!"(citaj:LDP) ili "Zli zapad nas mrzi!"(citaj:Radikali)
    Ne verujem ja bash u tu prichicu da je Sloba bio toliko glup pa zato shto je izabnrao propale komuniste josh 1991.,i dalje nas kaznjavaju....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Reputaciona moć
    41

Kakvo glupo pitanje..Pa zato što su Srbi nebeski narod,a uz to i najveći je8ači na svetu..

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Odgovor je jasan, mi smo skrenuli sa kursa demokratije. Vodili smo 3 rata za 10 godina, prve u Evropi posle II SR. Moramo da se odreknemo crno-crvene politike, kao sto to kaze Canak, da bi isli napred. Moramo isporuciti Mladica, ne zato sto moramo, vec zato sto je osudjen za stravicne zlocine. Moramo da se promenimo.

Da sve ne bude tako crno, ta politika vise nema vecinsku podrsku u narodu. Ljudi sve vise prihvataju taj Evropski sistem vrednosti i malo po malo mi napredujemo. Nije ni medjunarodna zajednica bezgresna prema nama, ali je 99% problema u glavama gradjana i gradjanki Srbije.

Mnogi ce kroz razne teorije zavere pokusati da objasne kako mi nismo nista krivi nego su nas u ova go*na ubacili Ameri i EU. To misljenje nas samo vuce dole.

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Citat Original postavio Ha-Nocri
    Odgovor je jasan, mi smo skrenuli sa kursa demokratije. Vodili smo 3 rata za 10 godina, prve u Evropi posle II SR. Moramo da se odreknemo crno-crvene politike, kao sto to kaze Canak, da bi isli napred. Moramo isporuciti Mladica, ne zato sto moramo, vec zato sto je osudjen za stravicne zlocine. Moramo da se promenimo.

Da sve ne bude tako crno, ta politika vise nema vecinsku podrsku u narodu. Ljudi sve vise prihvataju taj Evropski sistem vrednosti i malo po malo mi napredujemo. Nije ni medjunarodna zajednica bezgresna prema nama, ali je 99% problema u glavama gradjana i gradjanki Srbije.

Mnogi ce kroz razne teorije zavere pokusati da objasne kako mi nismo nista krivi nego su nas u ova go*na ubacili Ameri i EU. To misljenje nas samo vuce dole.
    99% se slazem

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Zato što nekima nije bilo u interesu da se prekine negativna medijska kampanja protiv nas...zato što su nam na čelo države došli ljudi koje plaćaju oni tamo i moraju već dosta godina da opravdaju sve te pare što su ih dobili, a kroz pljuvačinu svoje zemlje i svog naroda...

Zato što su nam glavne NVO , Sorošove plaćenice na čelu sa babetinama bez nacije i porekla...iskompleksirani ološ, silom prilika ovde rodjen...

Zato...e sutra ću da nastavim...napokon mi je mama došla iz one trule, fašističke Hrvatske i već mogu da spavam mirnije i krevet zove...

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Citat Original postavio Ha-Nocri

samo mala digresija, nije osuđen već optužen...razlika je velika.
    u dobrom delu ostatka posta si u pravu

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Original postavio Ha-Nocri
    Hahahaha...s kursa koje demokratije skrenusmo???
    Covece, ova zemlja je ogrezla u komunizam!!
    Da li ti znas koliko je godina potrebno otarasiti se komunizma? Kazu oni koji se bave proucavanjem istog, oko 60 godina!!!
    Mislis li ti da smo mi, uopste, videli demokratiju?

Drugi nonsens je ta prica o ratovima! Mi vodili ratove sami, jel?
    I Slovenci udjose u rat, pa vidi gde su. Ako malo bolje poznajes taj deo istorije, znas i da rat poceo od Slovenaca, pa se prebacio na Liku, i to klanjem Srba u Gospicu.
    Obozavam kad o ovome pricaju ljudi koji su sve vreme proveli u Srbiji, na sigurnom, ili ko zna gde po inostranstvu!!!
    Poenta je da ovi ratovi ne mogu da se iskoriste kao izgovor za nemogucnost napredovanja Srbije, jer da je tako, svi bismo bili na istom.
    Pitam ja tebe sledece: kad EU ima iste kriterijume za sve, zasto onda nisu od Hrvata trazili na vreme Tudjmana, nego su pustili da umre, ili zasto nisu na vreme trazili Aliju?? Zasto su pustili Orica, iako se zna i postoje dokazi da je odgovoran za smrt preko 2000 Srba??
    Znaci, EU ima duple arsine, a mene zanima zasto??
    Odgovor koji si dao bas i ne podkrepljuje cinjenicno stanje!!

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.02.2008., 15:17
  2. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 26.11.2006., 11:27
  3. Zasto, zasto,zasto neki 'savremeni muskarci'...
    Autor Aleksej_BASO u forumu Muškarci
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.07.2005., 08:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •