Najlepse uniforme

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.087
Ne znam da li je vec bila slicna tema, ako jeste nek se odmah zatvori, ako nije da malo vidimo kakve sve uniforme su nosili vojnici vojski iz celog sveta, stavljajuci naglasak pre svega na one najlepse.

Ja cu poceti sa uniformom americkog admirala, jedna od meni najlepsih, do zadnjeg detalja.


wwwjviceadm.jpg
 
hektorius:
Titova garda, prelepa kombinacija, pogotovo mi se svidjaju cizme.

t%208.jpg

Мени се ове униформе не свиђају. Можда су биле актуелне за време Тита, али данас... те шињелчине личе као да су дошле из неког Стаљиновог магацина, cca 1936....

Жандармерија има фине униформе, али ме оне и сувише подсећају на свечане униформе америчких маринаца.

Американци генерално гледано имају лепе униформе.
 
Stoyo:
Мени се ове униформе не свиђају. Можда су биле актуелне за време Тита, али данас... те шињелчине личе као да су дошле из неког Стаљиновог магацина, cca 1936....

Жандармерија има фине униформе, али ме оне и сувише подсећају на свечане униформе америчких маринаца.

Американци генерално гледано имају лепе униформе.

Podrazumevaju se uniforme svih vojski, iz cele istorije, od pojave prvih uniformi pa do danas, rec je o izgledu, lepoti, funkcionalnosti itd. a nikako o aktuelnosti, tad bi imali jako uzak krug izbora, zar ne?
 
de.sl.:
Nasa Zandamerija ima najlepsu sada uniformu.

Ja sam uverena da si se ti zaljubila u nekog zandarma...Pridji mu slobodno. Oni su fini momci. Ovim ostalim nemoj da prilazis, otkacice te odmah, ali Zandarmi su bas fini. Dodji na neku utakmicu gde au angazovani, sve lepi i fini momci...
helikopterska jedinica je naj, naj...
 
gazela:
Ja sam uverena da si se ti zaljubila u nekog zandarma...Pridji mu slobodno. Oni su fini momci. Ovim ostalim nemoj da prilazis, otkacice te odmah, ali Zandarmi su bas fini. Dodji na neku utakmicu gde au angazovani, sve lepi i fini momci...
helikopterska jedinica je naj, naj...

Da fini su nema sta, sve lepotan do lepotana, :wink:
Samo je komentar upucen za uniformu :D
 

Back
Top