Da li osetite...?

uvek znam... meni je cika Roki to objasnio... rek'o mi je: rile, legendo, ako ti se zakune u sestru da je imala, onda je provereno... ako ti se zakune u majku, onda nemoj da verujes... a ako se zakune u tebe, onda nije sigurno...
 
A da li svaki orgazam mora biti sa grčenjem ili to zavisi od devojke?

Bio sam sa nekom koja se nikad nije grčila a pričala je da je skoro uvek svršila. Pa me interesuje.....Mada je nepatim od toga.

A zašto ribe lažu da su svršile?
 
inspirion:
A da li svaki orgazam mora biti sa grčenjem ili to zavisi od devojke?

Bio sam sa nekom koja se nikad nije grčila a pričala je da je skoro uvek svršila. Pa me interesuje.....Mada je nepatim od toga.

A zašto ribe lažu da su svršile?

Eh, sto ribe lazu???
Pa da vas muskarce ne bi povredile....ako te je slagala to je znak da joj bar malko znacis ili je devojka zesci humanista! :lol:
 
Mene lako provaliti, tako mi se tresu noge, grchevi u guzinim mishitjima, listovima...strashnooo ne mo`sh obuzdati
za ostale ne znam...vetjina zena ima problem da se opusti i uziva, pa onda glume dahtjanje teshko mushkarcima
 
Gala02:
@ Baso, da se razumemo, nema osobe(muskarca i zene) koja ne voli i kome nije potreban novac! :lol:
A sada da li svrsavaju na to ili ne, to je vec individualno! :lol: :lol:


Nije tacno. Ja nemam uopste sklonosti ka novcu (kao zene) ali da bih dosao do sexa treba mi zena, a da bih dosao do zene treba mi laaaki kesh! :lol:

A inace sto je riba bolje, ona vise kesha zahteva da vidi da bi svrsila :lol:
 
@ Baso, gresis! Treba tebi novac i te kako, i uvek je dobro dosao u tvoj zivot..kao i u zivot svih nas! Da jedes, da se obuces, da ne ides zimi bos i gladan, da mozes da platis doktora za ne daj Boze da se razbolis, i uopste da lepo zivis i uzivas u zivotu.
 
E, muskarci bas cesto kenjaju o novcu i devojkama koje padaju na to. A da mozda vi ne trazite bas takve koje samo na to padaju, pa imate problem? Ja znam neke tipove koji imaju novca koliko je potrebno, voze kola koja bi se smatrala krsevima, ali zato stalno imaju neke seme. Dosadni su vam ti izgovori.
 

Back
Top