Ljubav izmedju starijeg muskarca i devojke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sevilja:
Pile, tema je premestena s astrologije ovde.
Proveri sama, ubuduce ces sebe postedeti bespotrebnog kuckanja.

Skontah to kasno, već ispisah post.. a i nigde ne piše da je premeštena..
ma nema veze...deda mi bio železničar...pa uvek kasnim...u svemu.... :D :D :D

vec negde napisah... drugarica mi ima dečka 35 godina...dešava se da ne mož' da mu se digne...............tuga.... :( :( :( :( :(

P.S. Mene moj decko zove PILE............ja se uvek raznezim
 
maricicak:
Skontah to kasno, već ispisah post.. a i nigde ne piše da je premeštena..
ma nema veze...deda mi bio železničar...pa uvek kasnim...u svemu.... :D :D :D

vec negde napisah... drugarica mi ima dečka 35 godina...dešava se da ne mož' da mu se digne...............tuga.... :( :( :( :( :(
....a mozda je problem u drugarici ............ :grin: :grin: ..mislim problemi sa dizanjem valjda posle 50 .....
 
maricicak:
Jeste najbolje, u njoj je problem.. Kakav vic...kakav problem u sexu moze da postoji u 21 godini???
Ne bih da ti rusim nade ali imam jos jednu drugaricu(ustvari sestru), momak 36 god-isti problemi.

Boga mi, vidim ja ti branis tu stariju populaciju, koliko ti kambodza imas godina???
.....dize se kao da mi je 21 a u stvari ..................... :grin: :grin: .ma zaboravio toliko lazem u vezi godina da cu saznati tek kad mi odseku nogu (fuj bre ) i prebroje godove ........ :grin: stim shto je problem kod vas od 18 - 23 to shto mislite da ako samo legnete i dignete noge da se to zove sex ......... :grin: ali ajde ...............a mozda su ti drug. krshevi ..............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top