Video Tv karta
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Video Tv karta

ika101
    Guest

Podrazumevano Video Tv karta

Interesuje me Tv karta za kompjuter. Koja je najbolja i neka od preporuka koju da narucim. Malo sam zatajio u toj stvari......

Obećava
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: Video Tv karta

Citat Original postavio ika101
    Interesuje me Tv karta za kompjuter. Koja je najbolja i neka od preporuka koju da narucim. Malo sam zatajio u toj stvari......
    Pinnacle PCTV pro. Kosta oko 100 evra, a moze i Pinnacle PCTV koja kosta oko 60-70 evrica

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Kod mene
    Leadtek 52
    Prolink 39
    Pinnacle 58
    K-World - 42.5
    MSI 52
    Asus 57

ika101
    Guest

Podrazumevano

A Tv programe koji mogu da se hvataju preko tih kartica. Molim malo vise o karakteristikama . Opsirnije ako je moguce. Rastmane ti si prodavac jel tako. Pozdrav svim ucesnicima u komunikaciji

Aktivan član mshone (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Citat Original postavio ika101
    A Tv programe koji mogu da se hvataju preko tih kartica. Molim malo vise o karakteristikama . Opsirnije ako je moguce. Rastmane ti si prodavac jel tako. Pozdrav svim ucesnicima u komunikaciji
    Ma nema sta, hvata se sve kao i na tv/zavisi ti od antene.Najbolje ako imas kablovsku.Pazi, moze se desiti da se razosaras ako imas slaviji monitor pa to nemoj pripisivati kartici.Ja koristim pinnacle miro pctv, platio sam ga sredinom decembra 55 evra, ali to je vila cena u konfigutaciji, ni ovako nema raylike.Normalno, garancija i ostalo se podrayumeva.I vrlo sam yadovoljan.Ko uyimas ovaj model, vodi racuna da uymes model sa FM prijemnikom, cena je ista, mozda ti nece trebati ali nemoze da skodi

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.01.2006., 21:39
  2. video karta
    Autor tab503 u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.10.2005., 21:58

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku