Gde da nađem legalni TV tool
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Gde da nađem legalni TV tool

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Gde da nađem legalni TV tool

Imam strahovitih problema sa N Videa karticama koje imaju tv izlaz .Na dva računara potpuno različiti problemi.Molim vas ,za informaciju ko to kod nas prodaje,jer ću uskoro da osedim.

Tzar
    Guest

Podrazumevano

Instaliraj drajvere koje si dobio uz karticu, a ne detonator drajvere. Podesi nView na clone i primary display da bude monitor. Posle u Video mirror controls kazes da je Full screen device Secondary display i Aspect ratio recimo TV 4:3. I potvrdis opciju Allow driver to select full screen mode(time si podesio overlay).
    Onda se vratis na Properties oznacis monitor pa Device settings pa oznacis TV i format neki PAL pogledaj koje sve vrste PALa podrzava tvoj TV, ako ne pise nista u uputstvu onda na primer B/PAL.
    Onda u opciji Video output format - da bi video ispravno sliku (boje i ostalo) postavi Composite video out ako koristis svhs na scart kabl, a s-video out ako koristis video in na TVu(detonator drajveri kod mene lude na ovom mestu ne dozvoljavaju mi da to rucno menjam nego je uvek autodetect-koji ne radi kako treba, a prave i druge probleme...).
    Na kraju samo uzmes dobar plejer koji lako radi sa overlayom najbolji je nplayer.
    I to je to.

Slične teme

1. Legalni Windows
    Autor najsnp u forumu Softver
    Odgovora: 133
    Poslednja poruka: 02.04.2008., 19:47
  2. a gde da nađem bre
    Autor Drag.Sim.kul u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.10.2006., 18:58
  3. Gde da nađem
    Autor Alex.L u forumu Video igre