Sitnice koje su vas najvise nervirale kod partnera

gost 74598

Obećava
Poruka
97
E, ovako.
Moj decko i ja smo zajedno skoro godinu dana i uglavnom se super razumemo i slazemo. Ustvari mislim da nikad nisam upoznala osobu sa kojom se tako dobro i lako slozim oko svega i nekoga sa kojim sam toliko bliska. ALI...
hEhE, uvek ono ali sto devojci srecu kvari.... :?
Ponekad kad zajedno spremamo klopu nacisto me izludi. To sam provalila jos na pocetku veze, al proslog vikenda poludeh skroz. Mora sve sto radim da prokomentarise!! - od toga na koji nacin seckam krompir za pomfrit ("A ti seckas na stapice?", pa kisela faca) i paradajiz za salatu ("A ti TAKO seces paradajiz...", samo da dodam da bas lepo seckam paradajiz, videla od Dzejmija Olivera :lol: ), pa do toga kako stavljam viljuske i nozeve da se suse nakon pranja! Mislim ok, ako hoce da kuhinju prepustim njemu neka kaze tako! Ali ako vec hocemo da zajedno nesto zbuckamo od onog silnog povrca koje smo nakupovali, pa onda neka svako radi na svoj nacin, tako je i zanimljivije...
Pukao mi film ali mu nisam odmah rekla, reko` ne mogu sad da se prepirem, + 40 je...Ali provalio on da sam besna i sam zapoceo o tome. Kaze vec zna da je gnjavez po tom pitanju. Cak mu je i sestra rekla kad je bio na moru sa njom da zali sto ga je mama bilo sta naucila da radi u kuhinji i da ce ga, ako nastavi, lansirati iz iste. I tu smo malo razgovarali i resili problem. Bar se nadam.

Nego, htedoh da vas pitam koje su to gluposti i sitnice (za koje se cesto kasnije ispostavi da uopste nisu sitnice - sad se setih jednog bracnog para, maminih prijatelja, koji su se razveli jer su se stalno svadjali oko toga kako ce so na stolu da stoji) koje su vas nervirale kod bivsih ili sadasnjih partnera i da li ste zbog takve neke "gluposti" prekinuli vezu jer vise niste mogli vise da podnesete?
 
chika_doktor:
HelloKitty:
Mi smo predhodnog ostavili jer je voleo da prica telefonom.....mnogo....zvao bi po 3 puta dnevno i bio nezaustavljiv po sat vremena.....na kraju nas je to ugusilo pa smo ga sutnuli....mi ne volimo da pricamo telefonom.....
i mi isto tako
I mi isto tako.

Plus, nikada nije imao osecaj kada npr. treba malo da iskulira, u smislu, da me pusti da igram igricu, ili da jednostavno malo ukoci...
Ma, iskreno, cesto me je nervirala njegova PREpaznja... :?
 
...........prdenje .......................

A ti ne prdish? Pazi majku mu ..:)


Ma, iskreno, cesto me je nervirala njegova PREpaznja...

Eto vidish, a ja vapim za prepazljivim (doduse i poslushnim) .. rekoh ja jednom da se pogreshni ljudi spajaju i posle bude povuci-potegni.

Nego, htedoh da vas pitam koje su to gluposti i sitnice koje su vas nervirale kod bivsih ili sadasnjih partnera i da li ste zbog takve neke "gluposti" prekinuli vezu jer vise niste mogli vise da podnesete?

Pazi kad ne mogu da se setim. Ali svakako da zbog sitnica nisam prekidala vezu .. nego je to uvek bio konglomerat svega i svachega.
 
колачић:
E, ovako.
Moj decko i ja smo zajedno skoro godinu dana i uglavnom se super razumemo i slazemo. Ustvari mislim da nikad nisam upoznala osobu sa kojom se tako dobro i lako slozim oko svega i nekoga sa kojim sam toliko bliska. ALI...
hEhE, uvek ono ali sto devojci srecu kvari.... :?
Ponekad kad zajedno spremamo klopu nacisto me izludi. To sam provalila jos na pocetku veze, al proslog vikenda poludeh skroz. Mora sve sto radim da prokomentarise!! - od toga na koji nacin seckam krompir za pomfrit ("A ti seckas na stapice?", pa kisela faca) i paradajiz za salatu ("A ti TAKO seces paradajiz...", samo da dodam da bas lepo seckam paradajiz, videla od Dzejmija Olivera :lol: ), pa do toga kako stavljam viljuske i nozeve da se suse nakon pranja! Mislim ok, ako hoce da kuhinju prepustim njemu neka kaze tako! Ali ako vec hocemo da zajedno nesto zbuckamo od onog silnog povrca koje smo nakupovali, pa onda neka svako radi na svoj nacin, tako je i zanimljivije...
Pukao mi film ali mu nisam odmah rekla, reko` ne mogu sad da se prepirem, + 40 je...Ali provalio on da sam besna i sam zapoceo o tome. Kaze vec zna da je gnjavez po tom pitanju. Cak mu je i sestra rekla kad je bio na moru sa njom da zali sto ga je mama bilo sta naucila da radi u kuhinji i da ce ga, ako nastavi, lansirati iz iste. I tu smo malo razgovarali i resili problem. Bar se nadam.

Nego, htedoh da vas pitam koje su to gluposti i sitnice (za koje se cesto kasnije ispostavi da uopste nisu sitnice - sad se setih jednog bracnog para, maminih prijatelja, koji su se razveli jer su se stalno svadjali oko toga kako ce so na stolu da stoji) koje su vas nervirale kod bivsih ili sadasnjih partnera i da li ste zbog takve neke "gluposti" prekinuli vezu jer vise niste mogli vise da podnesete?
Nije umeo da se svađa.... Nije umeo da učini da se osećam lepom i poželjnom....Nije me voleo...bar ne onako i onoliko koliko je meni bilo potrebno...
 
gossca:
Ne volim dlake na sapunu, podignutu dasku na wc solji, cedjenje paste od sredine tube, razbacanu obucu u hodniku, itd... ali ne bih se nesto zestoko svadjala oko toga... retko...
Trudim se da vise paznje obracam na ono lepo... tako da sam sklona da zaboravim, oprostim, pa i previdim te neke "lose" sitnice...
......i kako chovek da se ozeni posle ............ ;-) ;-) ;-)
 
Moja jedna duga veza je pukla zbog njegovog teskok karaktera. Necu ja sad da kazem da sam neko cvece i divnica, ali on je bio nemoguc. Nevidjeno promenljivog raspolozenja i nikad ne znas u kakvom ces ga stanju zateci.
E sad, to ne bi bilo strasno da je on to umeo na normalan nacin da kanalise, al´ ne lezi vraze, sve je istresao po najblizima.
Nisam ja bila jedina ebena stranka, vec svi koji su s njim bili jako bliski, pa je u tu kategoriju upala i njegova majka...jadna zena, ona nije mogla da ga zameni, kao ja!

Druga duga veza puce zbog njegovog pokusaja kontrole svega i svacega sto je u vezi samnom: citaj- ljubomora i posesivnost, ali bas preterana za moj ukus!

Meni nista drugo ne moze da smeta...sitnice su, sama rec kaze- sitnice! ;)
 

Back
Top