Zna li Jagger da je Kosovo Srbija?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Zna li Jagger da je Kosovo Srbija?

Ističe se pumps (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zna li Jagger da je Kosovo Srbija?

Organizatori koncerta Rolling Stonesa nedavno održanog u Beogradu napali su prevoditeljicu Micka Jaggera, koja je inače Makedonka, jer mu nije prevela 'Kosovo je Srbija'.

Organizatori koncerta Rolling Stonesa, Raka Marić i Vukić Raspopović, koji su zajedno radili koncerte na Jazu i Ušću, napali su Jaggerovu prevoditeljicu Lidiju Petrovski jer mu nije željela prevesti "Kosovo je Srbija" iako su to od nje tražili, piše Kurir.

"Iznervirani i bijesni, nakon koncerta, pozvali su Lidiju, koja je odmah došla do improviziranih kancelarija kod bine. U naletu histerije, vikali su na nju, vukli je za ruke, zabranili joj da se javlja na mobitel te prijetili oduzimanjem putovnice, uz najgore psovke i prijetnje u stilu 'tko je ona' i 'zašto nije prevela Kosovo je Srbija' te pozdrav koji je trebao biti upućen Crnogorcima. Djevojka je bila je u šoku, a sukob većih razmjera izbjegnut je samo zahvaljujući spretnosti osiguranja Stonesa, koje ju je jedva izvuklo iz njihovih šaka", prepričao je Kurirov anonimni izvor.

"Kao prvo, ona je Makedonka, a Jagger je na početku prvo pozdravio Makedoniju, pa Hrvatsku. Ja to poštujem, ali zahvaljujući njoj, on nije pozdravio Republiku Srpsku, Bosnu i Hercegovinu, kao ni Kosovo i Vojvodinu. Ljudi su mi rekli, da je to napravila u Bosni ili negdje drugdje, bila bi odmah uhićena. Tko je ona da prevodi što hoće? Sad, nakon što je sve zakuhala, pravda se lažima", izjavio je Raka Marić.

Raspopović je ustvrdio kako je Petrovski zloupotrijebila svoj položaj jer je on kao Crnogorac inzistirao da se pozdravi i njegove sunarodnjake kao i Bosance. Petrovsku je optužio da nije shvatila da je u Srbiji i da je Kosovo još uvijek u sklopu Srbije. Vođen takvom logikom zaključio je kako je normalno u tom slučaju da Jagger pozdravi Kosovo. Naposljetku je naglasio kako je priča o zlostavljanju glupost i izmišljotina te da je ona izigrala njihovo povjerenje zlouporabom svog položaja.

"Prije koncerta tražili su od mene da pozdravim Kosovo i Crnu Goru, što sam odbila, ali ne u želji da nekoga povrijedim već sam unaprijed znala da to Jagger neće reći. Odmah sam pozvala Lisu, koja je njegova osobna asistentica, i priopćila joj što se od mene traži. Ona je to odbila uz obrazloženje kako se Jagger ne želi miješati u politiku jer je on pjevač. Nakon koncerta, pozvali su me u ured, gdje su me obojica dočekali riječima 'puši k...., tko si ti da odlučuješ što će Jagger govoriti'. Uopće me nisu htjeli saslušati, a pokušavala sam im objasniti da ja o tome ne odlučujem. Držali su me više od dva sata zaključanu u kancelariji, gdje sam trpjela najveće uvrede. Nisu mi dopustili niti da se javim na mobitel. Raka je čak naredio da mi se uzme putovnica. Sve to je vidio naš liječnik koji je pozvao osiguranje pa su me nakon njihove intervencije pustili", iznijela je za Kurir svoju stranu priče Lidija Petrovski.

Net.hr 27.07.2007.
    -------------------------------------------------------------------------------------------

eto....
    Bogami im se i Amfilohije izbechio

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zna li Jagger da je Kosovo Srbija?

Pa,nije čudno što ne znaš da je Kosovo Srbija!Isto tako Ulcinj,Plav i Gusinje nisu Crna Gora,ali ti ćeš to da tek saznaš.

Ističe se pumps (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Kakva ameba ! ! !
    Za nepuna 2 minuta uspio da procita text i da da komentar !

ADMINE...vodi racuna sto radish

Ističe se Pijanista (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Који су то болиди. Јел' тај Џегер овде дошао да пева или да поздравља? Не могу сељачине без ''жеља, честитки и поздрава''.

Slične teme

1. Kosovo - Srbija
    Autor lily-sid u forumu Politika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 09.07.2008., 11:47
  2. Kosovo je Srbija
    Autor djinjidjevac u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.03.2008., 15:12
  3. KOSOVO JE SRBIJA!
    Autor Samanta_ u forumu Politika
    Odgovora: 4