Prevara???

Pa sad, uvek su dvolicni kad zele da dobiju nesto na brzaka :)...e, al´ umeju mukice da budu i dooobreee, mnogo dobre...ma u stvari, sta ja znam, uvek sam u muskima imala iskrenije drugare nego u zenama!
 
Prevara ? Shta je to?
Hm...u ovoj temi pojam vezan za mushkarce...jel' to znachi kad rade ''ono'' jedan sa drugim, a imaju zene/devojke ? Poshto to zene ne rade...ochigledno

a,joj...shta znachi dvolichni? Lichne odnose sa dve osobe?
 
Pre bih rekla da su žene češće dvolične, a po potrebi i trolične i četvoro.....itd... :lol:

Umeju to i oni, ali su provavljivi brzo...što žena može da smisli i uradi, ni pet muškaraca nije u stanju i to zajedničkim , udruženim snagama...mislim na zloću, sitne pakosti i slične manifestacije, svojstvene ženskom rodu... :lol: :lol:

Da petljaju, muljaju, pokušavaju...to da, ali nespretno...mislim da još nisam naišla na muškarca koji je uspeo da me za'ebe u pokušaju muljaže, a da se siroma' sam ne izofira u nekom momentu... :lol:
 
jel ova od onih tema ,, kao sta je veca prevara ,, biti sa njim a misliti na drugoga ili yebati se sa svima redom i misliti ,, aaaaalaaa mi lepoooo ,, ma ja ovde u prolazu


, mani te se ljudi,,,,, sa dragim da me mirite on sada srecan kraj druge spava bolje ga ne budite
 
Zabrinut sam zbog dva poslednja posta....

Zbog prvog, koja to zena nije stigla da upozna muskarca za 25 godina i nadje način da sve postane otkriveno , i prihvaćeno.

Zbog drugog, što je nepristrasno upućen ženi , a može se isto tako uputiti i muškarcu u mnogim , mnogim slučajevima............neka opasna "boljka" tuče ovu sindi......ali je pozitivna....obično sreća zna da bude tako razbijajuća.....
 
ja tju samo da kazem da su stihovi divni...da li su mushkartzi takvi ili onakvi...ja ih volim, pa volim...neka me nerviraju, neka ih nerazumem...takva priroda...ali neverovatan spoj...mushko-zensko
 

Back
Top