BOSTON TERIJER

Bercek ti je extra odgajivac. Ranije je ziveo u KI ali se preselio kod nas u ZR. Ja imam od njega sar-peja covek ima ogromnu odgajivacnicu drzi 4-5 rasa i ima bostonce mislim da je cena od 600-800e po kucetu.
 
pozdrav i tebi Jelena!
Od Berceka nikako necu.Ne svidjaju mi se uvjeti u kakvima drzi pse! a i ovo sto je neko napomenuo da ima VELIKU odgajivacnicu to mi je isto uzas.kako neko tko ima puno pasa ih moze pravilno socjalizirati.Te VELIKE odgajivacnice su vise farme na kojima vlasnici masno zaradjuju nego ljubav prema psima.bio sam u jednoj takvoj uzgajivacnici i osjecam kao da kupujem svinju i dodjem tamo pogledam te rasplodne kuje koje su vec otekle jer jadne leglo za leglom moraju radjati i imas stence svih mogucih uzrasta ,boja...jer ako ti se ne svidja ovo stene pricekaj 2 dana pa ce ova kuja roditi ,pa ak neces njeno onda ce ova treca isto imati...Sve ženkice su tamo da bi radjale i zivjele u 4 m2.Mislim to je moje misljenje o velikim odgajivacnicama,a vi se mozete i ne morate sloziti.A da se vratim na berceka,recimo on svoje stence cijeni 800e a za te novce mogu uvesti iz poljske ili iz ceske gdje su jako kvaliteini stenci.On se tu moze hvaliti kako njagova kuja ima 2 BOB kak je mladi sampion nili ti ne znam sta,ali na prostoru ex-yu bostonci su jako rijetki pa je nerjetko da na izlozbi bude po 2 psa i lako onda pobjediti.Recimo ja bi volio nabaviti kujicu iz "kucnog" legla,dakle ako neko ima kujicu i ona ima stence ili iz neke manje uzgajivacnice gdje vlasnika radi sa svojim psima.Uglavnom eto ak nesto saznate javite....
 
Nema na cemu,ja stvarno ne znam vlasnika Bercek odg. niti kako oni rade,nego se secam da sam videla njihov oglas.
Ante Lučin
professional all breed dog handler
Mobilni telefon: +385(0)/98/96 715 60
On cesto hendluje bostonce na izlozbama pa mozes njega pozvati i pitati ga da te uputi na nekoga ko ima dobru odg bostonaca.

http://www.geocities.com/toyclubbeograd/index.htm
Ovo ti je link kluba ljubitelja pasa IX FCI grupe i mislim da od njih mozes dobiti najbolje informacije gde nabaviti bostonca
 
Kristijane to je tvoje misljenje nekazem da bostonaca ima puno to si u pravu da je lako pobediti na ovim prostorima ti zelis da tvoj buduci pas bude sampionski u svetskim razmerama izvini sto sam te uputio na pogresnog coveka nadji onda neki sajt americki ili jos bolje ako nekoga imas bas u bostonu pa kupi sebi svetskog sampiona. To sto pricas za odgajivace delimicno si u pravu a sto se tice bercekove nove odgajivacnice (posto jos nije dovrsena) mislim da ce biti vise nego korektna svaki pas ima zimski i letnji deo boksa itd... Vidi se da to nisi pogledao uzivo jer ne bi tako pricao ja ne branim Berceka ali ako ti treba pas ljubimac a ne tovno svinjce onda su Bercekovi bostonci super! Ili i ti zelis biti jedan od odgajivaca kakve pominjes? Ovo ti sve pricam jer ja imam korektno iskustvo sa bercekom i znam da je vec nekoliko njegovih bostona sada u hrvatskoj.. Pokusaj da razumes moj tekst bez ljutnje.
 
minaa puno hvala!OK nisam mislio nista protiv berceka jer nemam iskustva s njima,ali sam vidio jednog njihovog bostonca tu u Osijeku.Ta kujica ima 10mj a izgleda kao pinč.Ostala je tako mala i mrsava.Dok je jedan drugi mladji bostonac iz ceske sav nabijen i bas u standardu.ali to nije ni vazno.Gle jednu stvar zar ti ocekujes da ja dam 800e za psa cija kvaliteta ne zadovoljava balkanske standarde??????nije me pamet napustila!ne mislim da takav pas ne vrijedi,ja bi ga volio jednako!vidim da smo malo otisli s teme.Bercekovima zelim sve najbolje i puno uspjeha!!!!Svoje misljenje i iskustva drugih cu zadrzati zasebe i necu ih iznositi ovdje:)
Hvala minaa jos jednom,kontaktirat cu Antu,a s njim sam se sretao na izlozbama,ali nikad nismo direktno pricali!
 
Trebalo bi da je to to,a jos bolje ako je to samo klub za franc.buldoge,bostonce i mopsice:)
Da nesto ne radi stranica evo sada sam i ja probala!
Videla sam da je Ante hendlovao bas lepe bostonce,nadam se da ce ti on dati vise info.
Ajde javi nam sta si uradio:)
Srecno
 
Kristijane nisam hteo ni da te uvredim niti da te ubedjujem... Ja sam uzeo sar-peia od berceka za 400e to je kod nas neka srednja cena i taj je i kvalitet a za bostonce sam samo cuo koliko trazi naravno ako za te pare imas bolji kvalitet da ces i uzeti bolje u svakom slucaju srecno u nabavci! Ti si pitao da li neko zna nekog odgajivaca samo sam pokusao da ti pomognem... pozdrav
 
MINAA,hvala jos jednom.Cuo sam se sa Antom.On ti zna jako puno odgajivaca tako da na proljece kad budem trebao,ostat cemo u kontaktu i rjesiti to.Hvala ti inace sam ja njega vidio na izlozbi da hedla bostonca jednog talijanskog ali potpuno sam zaboravio na njega.pozz
 
pozdrav i tebi Jelena!
Od Berceka nikako necu.Ne svidjaju mi se uvjeti u kakvima drzi pse! a i ovo sto je neko napomenuo da ima VELIKU odgajivacnicu to mi je isto uzas.kako neko tko ima puno pasa ih moze pravilno socjalizirati.Te VELIKE odgajivacnice su vise farme na kojima vlasnici masno zaradjuju nego ljubav prema psima.bio sam u jednoj takvoj uzgajivacnici i osjecam kao da kupujem svinju i dodjem tamo pogledam te rasplodne kuje koje su vec otekle jer jadne leglo za leglom moraju radjati i imas stence svih mogucih uzrasta ,boja...jer ako ti se ne svidja ovo stene pricekaj 2 dana pa ce ova kuja roditi ,pa ak neces njeno onda ce ova treca isto imati...Sve ženkice su tamo da bi radjale i zivjele u 4 m2.Mislim to je moje misljenje o velikim odgajivacnicama,a vi se mozete i ne morate sloziti.A da se vratim na berceka,recimo on svoje stence cijeni 800e a za te novce mogu uvesti iz poljske ili iz ceske gdje su jako kvaliteini stenci.On se tu moze hvaliti kako njagova kuja ima 2 BOB kak je mladi sampion nili ti ne znam sta,ali na prostoru ex-yu bostonci su jako rijetki pa je nerjetko da na izlozbi bude po 2 psa i lako onda pobjediti.Recimo ja bi volio nabaviti kujicu iz "kucnog" legla,dakle ako neko ima kujicu i ona ima stence ili iz neke manje uzgajivacnice gdje vlasnika radi sa svojim psima.Uglavnom eto ak nesto saznate javite....
Imate stenad Kod G.Danijele Delic u Karlovcima , Otac Stenadi je CH HR Anre von BERCEK koji ima oko 11kg ili u Dugom Selu kod Gospodina Zeljka Majka Stenadi je opet iz Uzgajivacnice von BERCEK. A kako se postize INTER CH !? www.bercek.biz :dash:
 
pozdrav i tebi Jelena!
Od Berceka nikako necu.Ne svidjaju mi se uvjeti u kakvima drzi pse! a i ovo sto je neko napomenuo da ima VELIKU odgajivacnicu to mi je isto uzas.kako neko tko ima puno pasa ih moze pravilno socjalizirati.Te VELIKE odgajivacnice su vise farme na kojima vlasnici masno zaradjuju nego ljubav prema psima.bio sam u jednoj takvoj uzgajivacnici i osjecam kao da kupujem svinju i dodjem tamo pogledam te rasplodne kuje koje su vec otekle jer jadne leglo za leglom moraju radjati i imas stence svih mogucih uzrasta ,boja...jer ako ti se ne svidja ovo stene pricekaj 2 dana pa ce ova kuja roditi ,pa ak neces njeno onda ce ova treca isto imati...Sve ženkice su tamo da bi radjale i zivjele u 4 m2.Mislim to je moje misljenje o velikim odgajivacnicama,a vi se mozete i ne morate sloziti.A da se vratim na berceka,recimo on svoje stence cijeni 800e a za te novce mogu uvesti iz poljske ili iz ceske gdje su jako kvaliteini stenci.On se tu moze hvaliti kako njagova kuja ima 2 BOB kak je mladi sampion nili ti ne znam sta,ali na prostoru ex-yu bostonci su jako rijetki pa je nerjetko da na izlozbi bude po 2 psa i lako onda pobjediti.Recimo ja bi volio nabaviti kujicu iz "kucnog" legla,dakle ako neko ima kujicu i ona ima stence ili iz neke manje uzgajivacnice gdje vlasnika radi sa svojim psima.Uglavnom eto ak nesto saznate javite....

Prije svega, lijepi pozdrav svima!
Ponosan sam vlasnik jednog od 'berčekovih' štenaca, a javljam vam se ovim putem da bi vam skrenula pozornost na slijedeće! Tyron je 11 mjeseci star, ako ne računamo prvu izložbu na koju smo ga odveli (CACIB ZG u trećem mjesecu, na kojoj je ocijenjen sa VP kao štenac od 6 mjeseci), do sada smo sudjelovali na 2 CAC-a i 2 CACIB-a ( Umag i upravo smo se vratili iz Splita). Tyron je na tim izložbama ocjenjen sa 2 PRM, 1 JBOB, dvije 5. Na CACIB-ima su ga redom ocjenjivali strani suci iz Portugala, GB, Norveške! Zar ti suci redom neznaju što je kvaliteta, pa dijele ocjene prema simpatičnosti psa ili hendlera? Nemam namjeru uopće polemizirati sa vama, mislim da Tyronovi uspjesi govore dovoljno :cool:!!! Prema 'potpisu' pretpostavljam da ste iz OS (moga rodnog grada!), ako meni nije bio problem 'potegnuti' iz ZG do Zrenjanina, vama bi to trebalo biti još jednostavnije! Na taj način osobno ćete se uvjeriti u kakvim uvjetima borave psi, koliko i kako ih se tretira. Jako je ružno pljuvati po nekome bez osnova i argumenata, a samo na osnovu nečijih priča koje su u pravilu zlurade! Bilo kako bilo, želim vam svaku sreću u nabavci vašeg ljubimca i ne zaboravite: bostonaca imate malih ( do 7 kg), srednjih (do 9 kg) i većih (do 11kg), u knjigama se može puno toga pronaći o pasmini, pa vam od srca preporučam da se informirate malo prije nabave bilo koje pasmine :ok: Sretno!
 
pozdrav i tebi Jelena!
Od Berceka nikako necu.Ne svidjaju mi se uvjeti u kakvima drzi pse! a i ovo sto je neko napomenuo da ima VELIKU odgajivacnicu to mi je isto uzas.kako neko tko ima puno pasa ih moze pravilno socjalizirati.Te VELIKE odgajivacnice su vise farme na kojima vlasnici masno zaradjuju nego ljubav prema psima.bio sam u jednoj takvoj uzgajivacnici i osjecam kao da kupujem svinju i dodjem tamo pogledam te rasplodne kuje koje su vec otekle jer jadne leglo za leglom moraju radjati i imas stence svih mogucih uzrasta ,boja...jer ako ti se ne svidja ovo stene pricekaj 2 dana pa ce ova kuja roditi ,pa ak neces njeno onda ce ova treca isto imati...Sve ženkice su tamo da bi radjale i zivjele u 4 m2.Mislim to je moje misljenje o velikim odgajivacnicama,a vi se mozete i ne morate sloziti.A da se vratim na berceka,recimo on svoje stence cijeni 800e a za te novce mogu uvesti iz poljske ili iz ceske gdje su jako kvaliteini stenci.On se tu moze hvaliti kako njagova kuja ima 2 BOB kak je mladi sampion nili ti ne znam sta,ali na prostoru ex-yu bostonci su jako rijetki pa je nerjetko da na izlozbi bude po 2 psa i lako onda pobjediti.Recimo ja bi volio nabaviti kujicu iz "kucnog" legla,dakle ako neko ima kujicu i ona ima stence ili iz neke manje uzgajivacnice gdje vlasnika radi sa svojim psima.Uglavnom eto ak nesto saznate javite....

Kristijane JA se NE moram Hvaliti kako moji psi pobedjuju u SRBIJI ali mi je Drago kada Moji Psi BOSTONCI Pobedjuju u HRVATSKOJ !!! Bio sam u Osijeku na Medjunarodnoj Izlozbi CACIB bilo je Ukupno 11 Bostonaca, nasa Stara kuja ( prva koju smo uvezli ) dobila je R.CACIB , Muzjak ( koji je sada INTER CHAMPION ) KONAN von BERCEK je dobio CACIB , ANNRE von BERCEK koji se nalazi kod G. Danijele DELIC je Taj Dan SVE POKUPIO TITULE i naravno PEHAR, bilo je konkurencije iz Ceske, Slovacke, Njemacke, Italije, svi psi su u vlasnistvu Hrvatskih Drzavljana ! Medjutim ono sto sam video taj dan NE bi mi trebali ni za BADAVA !!! Ali cuo sam i komentare NIJE BITNO Odakle je , NIJE Bitno ni koliko smo ga Platili BITNO JE DA NIJE iz SRBIJE ! Ili da dam Svoju Potsjetnicu - Vizit Kartu a doticni kada se okrenem na Drugu Stranu PLjUNE na Potsjetnicu i Baci Je !!! Veoma LEP GEST !!! Raduje me da Takvih Nastrojeni NEMA bas Mnogo nego IMA Vise NORMALNIH Ljudi koji nebi sebi dozvolili tako nesto jer IMAJU Kulturu ! Mogu ti reci da imam veoma Velik Broj Prijatelja u Hrvatskoj kao IGOR MIOC, SRECKO KUKIC , DRAZEN i jos MNOGI neka mi Oproste sto ih Nisam Pomenuo ali ce se sami prepoznati ! Mogu ti reci da Moji Bostonci Borave sa Nama u Kuci a imam 8 Odraslih Kuja i 3 Muzjaka za Parenje , sem Konana i Topike koji su nas uzgoj svi ostali su UVOZ iz Poljske, Ceske, Slovacke , inace da ti kazem da 1 stene Bostona od 8 Nedelja staje 3000 zl , 1eu = 3,40 zl pa sam koliko staje stene Bostona ! Nemoj nikog Pljuvati kada ga Neznas Osobno ! Volio bih da Dodjes kod mene pa da vidis kako izgleda sve to i moje pse, koliko provodimo vremena ? Radno vreme mi je 0d 7h izjutra do 22h uvecer ! Toliko da nesto saznas o meni a kao dokaz posedujemo preko 300 pehara koje smo osvojili u Srbiji i po Nekim Drzavama okolo Srbije , zao mi je sto NEMAM PUTOVNICU da bih mogao ici malo sire i vise jer se nemamo cega stideti , zar mislis da su Svi Glupi ili Ludi koji su kupili od nas stenad od Srbije, Hrvatske, Italije, Njemacke , Svedske, Svajcarske, Holandije i tako dalje da neduzim ! :klap::rtfm::ok::dontunderstand:
Sve Vas Lepo Pozdravlja Cela Uzgajivacnica Rasnih Pasa von BERCEK FCI 3288
Bercek www.bercek.biz :heart:
 
Vlasnica sam prekrasnog,zdravog,pametnog i veselog bostonca kojeg sam kupila upravo kod gosp.Berčeka!
Gospodina Berčeka i cijelu obitelj iznimno cijenim i mogu reći ( s obzirom da sam bila kod njih i vidjela kako drže i uzgajaju pse) da su među rijetkima koji se toliko posvećuju i koji s tolikom ljubavlju i predanošću brinu o svojim psima!
No odgovorit ću o ovoj uzgajivačnici putem kratkog upitnika :

ovo sam pronašla na netu , pa evo što kaže:
Kako prepoznati odgovornog uzgajivača?
Ako se odlučite za nabavku šteneta, potražite svakako uzgajivača koji:
- Drži svoje pse u kući, kao dio obitelji, a ne vani u psećem dvorištu ili još gore po boksovima u «uzgajivačnici» - - Psi u ovoj uzgajivačnici borave u kući,oko kuće , trče po dvorištu igraju se , također postoje i boksovi koji su čisti , gdje svaki boks ima unutrašnji grijani dio i vanjski dio,s urednim zdjelicama i čistom svježom vodom.

Posjeduje pse koji su vidno sretni i zdravi. Pse koje uzbuđuje da upoznaju nove ljude i koji ne pokazuju nervoze i stidljivosti pred gostima, naravno niti agresije.- Niti jedan jedini pas nije pokazivao znakove uznemirenosti,agresije,bolesti,umora,tromosti i sl. Psi su veselo trčali,igrali se, roditelji našeg mališana su se mazili s nama , kao i jedan divni shar pei i jedan talijan ( ostali su se zabavljali sami sa sobom :) )

Će vam pokazati gdje njegovi psi provode najveći dio svojeg vremena, svakako na prostoru koji je čist i dobro održavan. - gosp.Berček nam je pokazao čitavu kuću , bokseve (mogli smo vidjeti i proći sve bokseve od prvog do zadnjeg i izvana i iznutra) , pokazao nam je prostoriju gdje se psi "uređuju" , prostoriju za štenjenje koja je pod 24satnim video nadzorom , točno određene temperature...

- Će vas poticati da upoznate i provedete neko vrijeme s roditeljima šteneta, ili barem s majkom šteneta, kad stignete u posjetu.- naravno da nam je gosp.Berček odmah doveo roditelje našeg mališana,koji su s nama bili cijelo vrijeme!Osim toga o svakom roditelju je rekao najbitnije a mi smo se uvjerili u njihovu divnu narav i zdravlje...

Uzgaja maksimalo jednu ili dvije pasmine. I svakako pozna ono što se inače zove «Standard pasmine» (poželjne osobine određene pasmine u eksterijeru, krznu, boji i temperamentu). - premda se ne bih složila s ovom konstatacijom ,rekla bih slijedeće : vrsnog uzgajivača ne karakterizira broj pasmina koje uzgaja -već način na koji ih uzgaja i koliko ljubavi daje svima! što se drugog navoda tiče - standard pasmine gosp.Berček zna predobro, a boraveći tamo saznala sam i o standardima ostalih pasa koje uzgaja.

- Ima dobar odnos s lokalnim veterinarima i rado će vam pokazati potvrde o vetarinarskom nadzoru štenaca. Posebice koji će vam objasniti sve o shemi cijepljenja i zaštite od crijevnih parazita za vaše štene.- potvrde smo vidjeli , kao i zdravstvenu knjižicu našeg mališe gdje je uredno cjepljen , te dokumente koji govore o zdravlju roditelja pa čak i baka i djedova.Ne samo da smo dobili upute kako se psa štiti od parazita već smo dobili i tablete vs glista te upute o doziranju.

- Koji je dobro upoznat s mogućim genetskim problemima koji se nasljedno događaju u pasmini koju uzgaja – svaka pasmina ima svoje specifične genetski prenosive bolesti – i koji će i vas s time upoznati. - upoznali smo se i s time , te dobili vlastiti primjerak potvrde zdravlja roditelja i baka i djedova našeg mališana ,kao i potvrdu negativnih nalaza na genetski nasljedne bolesti koje su specifične za bostonce.

Uzgajivač vam mora pokazati rezultate testova roditelja legla koji moraju biti testirani na te bolesti, s potvrdom da ih ne prenose. - već spomenula
- Će vam dati upute za održavanje, njegu, hranidbu i vježbanje vašeg šteneta, i koji će vam biti od pomoći bilo kad ga zatrebate nakon što preuzmete štene.- Uf dobili smo usmene upute , knjižicu s vrstama hrane i preporuku koju hranu mu davati , informaciju što je jeo u svoja prva 2 mjeseca ,dobili smo hranu za psa , a i dan danas smo u kontaktu sa obitelji Berček!

Će vas rado naputiti na druge vlasnike svojih štenaca. - uputi nas je i HVALA mu na tome ,jer smo stekli nove prijatelje!
Nema uvijek štence na raspolaganju za prodaju, ali će vas staviti na listu rezervacija za sljedeće planirano leglo.- na web stranici stoje obavjesti kada se očekuju pojedina legla , u skladu s time se vrše i rezervacije.Naravno da nema uvijek štenaca na prodaju.
- Koji se aktivno natječe sa svojim psima u onim oblicima psećih natjecanja koja su karakteristična za tu pasminu i postiže dobre rezultate. - vidljivo na web.stranici , osono sam se uvjerila vidjevši sve te pehare ,nagrade i odličja !
- Podržat će vas da ga višekratno posjećujete prije no što se odlučite preuzeti štene u svoj dom.- i ne samo prije, već i kada smo preuzeli našeg psa dobrodošli smo u Zrenjanin kao i gosp.Berček u Osijek

To bi bio taj "upitnik"....
Ako i dalje sumnjaš u kvalitetu uzgoja , molim te javi pa ćemo se naći u gradu - pa pogledaj mog bostona!
Dečko je star 11 mjeseci i ima 10 kg - do sada smo (nažalost) bili na samo jednoj izložbi , gdje je u dobi od 8 mjeseci dobio ocjenu "vrlo perspektivan" .
Zaista nije u redu što tako "napamet" sudiš o nekome , a da se nisi osobno uvjerio u stanje stvari.Osim što nije u redu je i vrlo neozbiljno ,jer time nastojiš narušiti ugled zaista divnoj uzgajivačnici i još divnijim ljudima koji su svoj život podredili svojim psima.

Nadam se da ćeš uspjeti nabaviti psa gdje god ti želiš , ali molim te da ne pričaš tako o ovoj uzgajivačnici jer si apsolutno u krivu!

pozz
 
pozdrav svima,
malo kasnim s porukom, ali tek sam sad procitala...
vlasnica sam bostonca zeusa koji je kod mene dvije godine a iz bercekove je uzgajivacnice.
pisem jer smatram da nitko nema pravo blatiti nesto sto nije vidio i o cemu nema pojma.
gosp bercek je izrazito susretljiva osoba i s njime sam imala samo pozitivna iskustva, a sto je najbitnije od svega moj zeus je dobar, stabilan, zdrav i lijep pas...
sa gosp bercekom se redovito cujem, zanimaju ga njegovi psi, a sto se tice uvjeta u kojima se psi nalaze, poruka decku da ode vidjeti, a ne da prica napamet... psi imaju svoje boksove, veliko dvoriste, pristup kuci, svi su susretljivi... nema zamjerke... u hrvatskoj ima puno njegovih bostonaca, ja sam u kontaktu s jos troje njih i svi ce potvrditi da su psi vrhunski.
bez ljutnje, samo moje misljenje!
:super:
 
Drago mi je da su se javili i drugi vlasnici bostonaca koji su svoje pse kupili upravo kod gosp.Berčeka.
Još jedna potvrda uspjeha uzgajivačnice Von Berček : naš bostonac je postao mladi šampion Hrvatske -mislim da to govori nešto i o kvaliteti;):super:

:bye:
 

Back
Top