bolja frekvencija = jaci odnos...

sta mislite vi, ako se dvoje razumeju (na istoj talasnoj duzini = frekvencija), da li ce oni imati bolji odnos (odnos = ne samo seksualni, nego i odnos bilo koje druge vrste)?
molim samo iskrene odgovore...

Nije pravilo. Imala sam izvanredna slaganja i jako losh seks, i mogli smo, samim tim shto se dobro razumemo, da prichamo o problemu letnji dan do podne i da u krevetu opet bude fijasko, tojest mlak seks .. nekako, gde ima previshe razumevanja kao da fali strasti. Sa druge strane, sa onima gde ima 'rechi' i sukoba mishljenja, gde je jedan temperamentan odnos, takav bude i u krevetu.
 
Vesela_zena_beogradska:
Nije pravilo. Imala sam izvanredna slaganja i jako losh seks, i mogli smo, samim tim shto se dobro razumemo, da prichamo o problemu letnji dan do podne i da u krevetu opet bude fijasko, tojest mlak seks .. nekako, gde ima previshe razumevanja kao da fali strasti. Sa druge strane, sa onima gde ima 'rechi' i sukoba mishljenja, gde je jedan temperamentan odnos, takav bude i u krevetu.
E jeste da se XY puta ne slazem sa tvojim izjavama, ali ovde si prevazishla sebe :) Klap , klap, klap :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Nije pravilo. Imala sam izvanredna slaganja i jako losh seks, i mogli smo, samim tim shto se dobro razumemo, da prichamo o problemu letnji dan do podne i da u krevetu opet bude fijasko, tojest mlak seks .. nekako, gde ima previshe razumevanja kao da fali strasti. Sa druge strane, sa onima gde ima 'rechi' i sukoba mishljenja, gde je jedan temperamentan odnos, takav bude i u krevetu.
.........joj vesela tebi djavo ne moze udovoljiti .................... :grin: :grin:
 

Back
Top