Hocu sms poruke
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Hocu sms poruke

Boxili
    Guest

Podrazumevano Hocu sms poruke

E saljite malo sms poruke. Bas mi trebaju, nije bitno da li su ljubavne ili saljive, bitno je samo da su sms poruke!!!

Guest

Podrazumevano

Ako je ta

Guest

Podrazumevano

Ako me se nocas slucajno tvojesrce seti, ako ti slucajno moj lik u mislima doleti, sko su ti slucajno prazni snovi...Uzmi telefon i bar jednom me pozovi! ops:

Guest

Podrazumevano

Hladno je vece nocas... sneg tiho pada... da li znas kolika tuga u meni vlada?... Da li znas kako samoca boli?... Daleko si od mene, ali te ja ipak volim!
    ops:

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Zamisli deka si na dnoto na okeanot i da ti ponesta vazduhot a iskas boca sos kiseonik...Zato me lapni za kurot i disaj...disaj...Ne se smej,ke se udavis... 8)

Aragorn
    Guest

Podrazumevano

Kada te svi napuste i kada te svi omrznu ti potrazi utehu u svom predivnom snu.U tom snu cu biti i ja i cuvacu te od sveg zla i od svih sila sto donose zlo samo da sam ja blizu srca tvog.A kada se probudim ostacu opet sam isto kao i ti omrzen sa svih strana znam.Ali to i nije vazno vazno je da moje srce prema tebi ne kuca lazno i da tvoje srce prema meni kuca snazno.

Aragorn
    Guest

Podrazumevano

Prosla si kroz moje srce kao krava kroz kukuruz

Stihoklepac
    Guest

Podrazumevano

Jedno mace spazi misa i pomisli:"VIDI TOG SLATKISA"! Umesto da ga smaze, eto ti cuda,dogodi se ljubav luda!Ovo ti pise gladan stvor,ludo te VOLIM MISICU MOJ!!! ops:

gosca
    Guest

Podrazumevano

e idi na sajt www.besplatne-stvari.co.yu tamo imas saljive i ljubavne poruke,i to bas dosta,a ima bas jako lepih..pogledaj,pa napisi sta mislis!

Boxili
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio gosca
    e idi na sajt www.besplatne-stvari.co.yu tamo imas saljive i ljubavne poruke,i to bas dosta,a ima bas jako lepih..pogledaj,pa napisi sta mislis!
    Pa gledala sam ali trazim neke nove!!

ajisa
    Guest

Podrazumevano poruka

Nocu bez tebe spavati ne mogu,a kad sam s tobom obaras me s nogu polako te uzimam, diza mi se nivo-ovo je reklama za MB pivo!!!!!!

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 27.07.2003., 01:21

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •