Yebo sve

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Ne znam da li je ovo tema za LJiS, ali moram da kazem :

Yebo ljubav, yebo sex, yebo forum, yebo forumasice, yebo teme, yebo offtopic, yebo NATO,
yebo abortus, yebo vruce pivo, yebo nerviranje, yebo kuliranje, yebo yebanje, yebo kvarove i majstore,
yebo baje, yebo neyebitzu, yebo gremline, yebo evropsku uniju, yebo 45 stepeni,
yebo R'n'R kad ga svako svira, yebo tezgu, yebo bivsu, yebo buducu, yebo osvezenje, yebo qurac, palac,
yebo mudrosti, yebo savete, yebo pare, yebo elitu, yebo lose ribe, yebo nas, yebo besparicu,
yebo zamene, yebo drogu, yebo onu malu, yebo razgovor, yebo gledanje, yebo sistem, yebo oglase,
yebo benzin, yebo koleginicu, yebo yebo, yebo zavere, yebo Cecu, Yebo...

Ma yebo sve zivo, bre!
 
Zex ja sam pitala mog doktora da li ima jedan slobodan apartman u Lazici za mene.
Ne mogu vise sestro slatka ni ja!
Nemas pojma koliko mi je..ne znam sta sto si sad ovo napisao.
 
Struja:
Zex ja sam pitala mog doktora da li ima jedan slobodan apartman u Lazici za mene.
Ne mogu vise sestro slatka ni ja!
Nemas pojma koliko mi je..ne znam sta sto si sad ovo napisao.

Yebo doktora, yebo sestru slatku, yebo pojam, yebo Lazicu, yebo koliko ti je, yebo sto sam napis'o,

ma yebo sve zivo bre!
 
Zex:
Ne znam da li je ovo tema za LJiS, ali moram da kazem :

Yebo ljubav, yebo sex, yebo forum, yebo forumasice, yebo teme, yebo offtopic, yebo NATO,
yebo abortus, yebo vruce pivo, yebo nerviranje, yebo kuliranje, yebo yebanje, yebo kvarove i majstore,
yebo baje, yebo neyebitzu, yebo gremline, yebo evropsku uniju, yebo 45 stepeni,
yebo R'n'R kad ga svako svira, yebo tezgu, yebo bivsu, yebo buducu, yebo osvezenje, yebo qurac, palac,
yebo mudrosti, yebo savete, yebo pare, yebo elitu, yebo lose ribe, yebo nas, yebo besparicu,
yebo zamene, yebo drogu, yebo onu malu, yebo razgovor, yebo gledanje, yebo sistem, yebo oglase,
yebo benzin, yebo koleginicu, yebo yebo, yebo zavere, yebo Cecu, Yebo...

Ma yebo sve zivo, bre!





Slazem se,ali ne bi **** ove gabore sto povracaju po forumu!
 
A onom maltezeru ne bi dao ni ovcu da cuva,vidi mu se po faci da je dilea
Je li maltezeru,kad si nabio onu smesnu opciju u ljanfer,priznaj da ti je bilo lepo,ajde priznaj,podeli to s nama moronchino?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top