Libija se uci DEMOKRATIJI :)
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Libija se uci DEMOKRATIJI :)

Zainteresovan član ratnistrateg (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Smile Libija se uci DEMOKRATIJI :)

Libija je uputila Sofiji zvanični protest zbog odluke Bugarske da pomiluje pet bolničarki koje je libijski sud osudio na doživotnu robiju pod optužbom da su namerno zarazile više stotina libijske dece virusom HIV-a, potvrdili su danas diplomatski izvori u Sofiji.

Libija je pre tri dana postigla sporazum s EU i dopustila da bugarske medicinske sestre i palestinski lekar napuste Libiju u kojoj su osam godina proveli u zatvoru.

Bugarski javni tužilac Boris Velšev potvrdio je da „nema pravnih problema” kad je reč o statusu medicinskih radnica koje su se vratile iz Libije i dodao da je Bugarska ispoštovala u potpunosti libijske zakone.

Velšev je naveo da je „transfer uhapšenih kojima se dopušta da kaznu izdržavaju u svojoj zemlji humanitarni čin”.

On je precizirao da, od kada su stigle u Bugarsku, medicinske sestre izdržavaju kaznu po bugarskom zakonu, koji predsedniku države dopušta da ih pomiluje, što je i učinio predsednik Georgi Prvanov. (Tanjug)
    Evo ga, novi rezultati podilazenja Evropskoj Uniji srecom ovoga puta nemaju veze sa Srbijom.
    U ovom slucaju se Libija uci pameti :-D

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Podrazumevano Re: Libija se uci DEMOKRATIJI :)

Libija je trgovala i mislim da je dobro prosla. Otpisan je dug Libije Bugarskoj a koliko sam cuo dobili su i izvesne olaksice u trgovini sa Evropom. Ovaj protest je vise smirivanje duhova kod kuce po principu eto-mi-smo-im-rekli-da-su-kvarni-i-to-je-to. Ne znam samo da li je dokazano da su bugarke i palestinac uradili to za sta su osudjeni, ako jesu, nije trebalo trgovati.

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dmauka
    Libija je trgovala i mislim da je dobro prosla. Otpisan je dug Libije Bugarskoj a koliko sam cuo dobili su i izvesne olaksice u trgovini sa Evropom. Ovaj protest je vise smirivanje duhova kod kuce po principu eto-mi-smo-im-rekli-da-su-kvarni-i-to-je-to. Ne znam samo da li je dokazano da su bugarke i palestinac uradili to za sta su osudjeni, ako jesu, nije trebalo trgovati.
    Slučajno znam kako i u kakvim uslovima rade i žive ljudi koji odu u Libiju preko tehničke, medicinske pomoći. Nije im ništa dokazano, a van pameti je i da su to one uradile...nema logike.

U Libiji postoje samo dva zakona : Gadafi i Alah...sve drugo se ne računa, tako da je njima dalek put do demokratije, al' 'ajde...nek' se priča...

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

u svakom slucaju prodali se....
    valjda su kalkulisali sa tih 400-500 dece koliko ih je bilo....
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Slične teme

1. Povratak antičkoj demokratiji
    Autor gost 133940 u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 11.06.2009., 19:17
  2. I Libija protiv nezavisnosti KiM...
    Autor zvezdarac81 u forumu Politika
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 18.03.2008., 14:33
  3. LIBIJA - Arapska đžamahirija
    Autor papagajka u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.01.2008., 01:49
  4. Alternativa parlamentarnoj demokratiji?
    Autor Duh Sekire u forumu Politika
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 12.07.2006., 13:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •