638

was

Primećen član
Poruka
888
Naslov teme je ustvari broj puta koliko je pokusavano da se ubije Kastro.
Pre svega: FIDEL, SVAKA TI CAST!!!

Ali to nije ono o cemu ovde pisem.
Naime dok sam gledao na U92 emisiju "638 nacina da se ubije Kastro" vide sam u emisiji ljude koje americka vlada stiti a koji su u pravom i punom smislu te reci teroristi.
Naime jedan Kubanac (koji mrzi Fidel Kastra) je podmetnuo bombu u kubanski avion pun dece, a u kome nije bio Fidel, cak stavise niko njemu blizak. Znaci postavio bombu samo da bi ubio Kubance.
A drugi je postavio ekploziv u kubanski hotel i vise ljudi je ubijeno medju kojima i jedan Italijanski mladic!
I TE UBICE DANAS BEZBEDNO ZIVE U AMERICI POD PATRONATOM VLADE I CAK SE NI NE KAJU ZBOG SVOJIH POSTUPAKA VEC IH OPRAVDAVAJU I VELICAJU!!!
 
was:
Naslov teme je ustvari broj puta koliko je pokusavano da se ubije Kastro.
Pre svega: FIDEL, SVAKA TI CAST!!!

Ali to nije ono o cemu ovde pisem.
Naime dok sam gledao na U92 emisiju "638 nacina da se ubije Kastro" vide sam u emisiji ljude koje americka vlada stiti a koji su u pravom i punom smislu te reci teroristi.
Naime jedan Kubanac (koji mrzi Fidel Kastra) je podmetnuo bombu u kubanski avion pun dece, a u kome nije bio Fidel, cak stavise niko njemu blizak. Znaci postavio bombu samo da bi ubio Kubance.
A drugi je postavio ekploziv u kubanski hotel i vise ljudi je ubijeno medju kojima i jedan Italijanski mladic!
I TE UBICE DANAS BEZBEDNO ZIVE U AMERICI POD PATRONATOM VLADE I CAK SE NI NE KAJU ZBOG SVOJIH POSTUPAKA VEC IH OPRAVDAVAJU I VELICAJU!!!
Jeste, svasta se tu desavalo i vlada u Americi nije birala sredstva.

Ali koliko je samo tema za pljuvanje Amerike otvoreno. Treba pogledati prvo u svoje dvoriste i videti koja se sr*nja desavaju.
 
Ha-Nocri:
Jeste, svasta se tu desavalo i vlada u Americi nije birala sredstva.

Ali koliko je samo tema za pljuvanje Amerike otvoreno. Treba pogledati prvo u svoje dvoriste i videti koja se sr*nja desavaju.
Да ти право кажем јесте - мислим, то да треба прво да погледамо у своје двориште. Али ... :lol:

Пустили би ми њих али неће они нас . :shock: Накачили се кравари па не пуштају, не можеш ока отворити. Зло тешко. :wink:
 
Lacibg:
Да ти право кажем јесте - мислим, то да треба прво да погледамо у своје двориште. Али ... :lol:

Пустили би ми њих али неће они нас . :shock: Накачили се кравари па не пуштају, не можеш ока отворити. Зло тешко. :wink:
E tu si u pravu. Dzaba nama da gledamo u svoje dvoriste dok nas neko sa zapada j'ebe.
 
Stvarno da se cudis. ;)
U svakom slucaju su Srbi, pre komunizma nacionalisti, pa onda komunisti pa sad ono sto su bili, a u svakom slucaju SRBI. :smile:
 
Obersturmfuehrer:
kult obozavanja komunista je neunistiv...kao i licemerje....
do juce svi komunisti, a danas svi srbi i nacionalisti...c,c,,cc

Ахахаааааа......ти неког прозиваш да је комуниста..... е, па ово је врхунац лицемерја..... :lol: :lol: :lol: а ти си, што би рекла моја кева, прави АПАРАТЧИК...
 
Че Гевара:
Fidele,svaka čast,živ bio! E ali da živiš u Srbiji,pojeli bi te jer nisi naviknut na ovako grozan narod,naročito kad bi došao u sukob sa LDP-om!!!
Kolko obozavalaca crvenog fidela....Vid'o bi te da moras da zivis na Kubi vise od Tih 10-ak dana ili vec koliko traje letovanje :| ......
 
Lacibg:
Да ти право кажем јесте - мислим, то да треба прво да погледамо у своје двориште. Али ... :lol:

Пустили би ми њих али неће они нас . :shock: Накачили се кравари па не пуштају, не можеш ока отворити. Зло тешко. :wink:
E pa vidis ja mislim da nam zapadni svet vise pomaze nego sto nam odmaze. Mozemo mi da izaberemo vadikale pa da ih oteramo iz Srbije. Niko nam ne brani.
 
Obersturmfuehrer:
kult obozavanja komunista je neunistiv...kao i licemerje....
do juce svi komunisti, a danas svi srbi i nacionalisti...c,c,,cc
Da... a danas nacionalisti...
Sjecam se, ima jedno 12 godina od tada, emisija je ishla u zivo na HRT (prenosena putem satelita), a gost te emisije (ne sjecam se imena) je bio hrvatski akademik Dushan Balandzic, i ostao sam, tada zapanjen njegovom izjavom koju cu pamtiti cijelog zivota, a glasi:
" Hrvatske majke su uvijek radjale KATOLIKE. Srpske majke su uvijek radjale KOMUNISTE." I dodaje:" Pogledajte Goli Otok, bilo je Hrvata ali, oni nisu jedni drugima nanosili ZLO."

Stvarno, ovo jezivo zvuci.
 
Obersturmfuehrer:
kult obozavanja komunista je neunistiv...kao i licemerje....
do juce svi komunisti, a danas svi srbi i nacionalisti...c,c,,cc
''Ja sam pošteno radio,
izlagao se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!''


Brate Obere, ova tema nas je uverila da ipak Amerikanci nisu svemoćni i da ne mogu da dođu glave jednom Fidelu. Štaviše, ni priroda mu ne može ništa, raspredaju se i urbane legende već o milom nam Fidelu - prošle nedelje igrao malo fudbala, zatim lakši trening karatea...
Na stranu što je žešća *********... Svetac u komunizmu...
 
Amerikanci su umobolni i optereceni gradjenjem svog indetiteta kao i nase muje,jer i jednim i drugim istorija njihovog postojanja je mnogo mladja od naj mladjeg Manastira u Srbiji.
 
Jevdjo:
Amerikanci su umobolni i optereceni gradjenjem svog indetiteta kao i nase muje,jer i jednim i drugim istorija njihovog postojanja je mnogo mladja od naj mladjeg Manastira u Srbiji.
Pa nije ni nasa istorija najstarija. I dzaba ti sva istorija ako dovedes Slobu na vlast. Znaci da nisi nista naucio iz te istorije. NE govorim licno tebi.
 
Не говорим ником лично : Можете пустити Слобу само ако имате Ђикија, да дође после њега да поправи ствар .... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top