Rolaj tu spravu! ;)

Marinica:
Alexandra9:
SisaDaPimp:
Alexandra9:
66 sekundi... 8)

70 ti je domaci zadatak :lol: .. Mislim 70 do kraja. 8)

evo zadnji rekord 71... 8)
primetim da nemate druga posla nego da obarate rekorde...sto u prevodu znaci da vam i nije bas najzanimljivije ili se varam...?

Eh da ti znas sta ja prezivljavam svaki dan, ne bi ni ti mogla da se setis stvari koja te cini srecnom... :wink: sto znaci da se ne varas... :wink:

Nego zasto takav komentar?... Nisi uspela da urolas?... :lol:
 
Alexandra9:
Marinica:
Alexandra9:
SisaDaPimp:
Alexandra9:
66 sekundi... 8)

70 ti je domaci zadatak :lol: .. Mislim 70 do kraja. 8)

evo zadnji rekord 71... 8)
primetim da nemate druga posla nego da obarate rekorde...sto u prevodu znaci da vam i nije bas najzanimljivije ili se varam...?

Eh da ti znas sta ja prezivljavam svaki dan, ne bi ni ti mogla da se setis stvari koja te cini srecnom... :wink: sto znaci da se ne varas... :wink:

Nego zasto takav komentar?... Nisi uspela da urolas?... :lol:

Ma uspela sam nije to frka,nego vidim nema nikog na ovom forumu,nema novih zanimljivih tema za odgovaranje i sl.
Inace ja sam edukator-ka o prevenciji narkomanije.Ajd kad se vec hvalim imam i diplomu
 
Alexandra9:
Vrlo pozitivno zanimanje... Samo to je bavljenje posledicama, a znamo svi od cega treba krenuti... Kad bi smislili nesto na tu temu...
Mala greska,prevencija nije bavljenje posledicama,vec sprecavanje da do toga dodje...mada nista konkretno nisam jos uradila sem nekoliko radionica za srednjoskolce..
necemo vise skrenucemo sa teme,a cike i tete moderatori ce reci da se dopisujemo... :wink:
 
Marinica:
Alexandra9:
Vrlo pozitivno zanimanje... Samo to je bavljenje posledicama, a znamo svi od cega treba krenuti... Kad bi smislili nesto na tu temu...
Mala greska,prevencija nije bavljenje posledicama,vec sprecavanje da do toga dodje...mada nista konkretno nisam jos uradila sem nekoliko radionica za srednjoskolce..
necemo vise skrenucemo sa teme,a cike i tete moderatori ce reci da se dopisujemo... :wink:

Pa... tema je o dzokavcima... znaci ne skrecemo sa teme...

Nego, nisi me dobro shavtila... Slusala sam nekoliko predavanja o drogama... Sve se svodi na upoznavanje dece sa nacinom delovanja, sa posledicama, nekim primerima itd. Mislim da bi trebalo osmisliti takav program koji ce obuhvatati uzroke, odnosno pomoci deci sa rasturenim porodicama, poremecenim porodicnim odnosima, deci bez roditelja, deci u pubertetu, ... pomoci im da rese problem koji pokrece zacarani krug...

Kada naidje problem najcesce se desava to da dete zeli da pobegne od stvarnosti, to radi utapanjem tuge u alkohol ili drogu... Ima tu i radoznalosti, ali svakako u manjoj meri nego izgubljenost...

Treba pokrenuti takav program koji ce obuhvatiti ceo problem... Dete nece odustati od droge ako mu kazete kakve posledice ima, jer detetu nije ni bitno sta ce se desiti sa njim... Vratiti samopouzdanje, veru i ljubav... Nemoj se ljutiti ovo nije okrenuto protiv tebe...
 

Back
Top