Par pitanja o City of Heroes

jackass

Aktivan član
Poruka
1.468
Zanima me nesto o ovoj igri pa ako ste raspolozeni da mi kazete par stvari o njoj.

1. Gde uopste ima da se kupi?
2. Konfiguracija?
3. Kakva mi treba konekcija za net?

Pisite i kakva ja igra, da li dosadna ili extra. Pisite sto vise to bolje ;)
 
Da dam jednu pouchnu lekciju svima koji postavljaju takve teme, moze ? :)

otvoris www.google.com i onda lepo u ono prazno polje ispod GOOGLE ukucas naziv igre i u produzetku "preview" i izbaci ti kilo sajtova sa slikama, komentarima i pricama o njoj. A ako te zanima konfiguracija, sve to isto samo pored naziva igre kucas "system requirements" i opet izbaci na tonu sajtova. Jel to tolko tesko ? Jbt, shvatam da neko ne moze da nadje patch ili fajl neki, ali ovo...
Drugi deo podrzavam da prodiskutujemo o igrici :) Ipak je ovo forum za diskusiju i pisanje svog mishljenja ;)
 
Pa zato sto je tvoja tema. Uradi ono, prekopiraj system requirements bar, i daj da prodiskutujemo o toj igrici. E to ja smatram za forum temu sto se tiche video igara :) Nego necu da idem u off topic.

Win XP/ME/2000/98 800 Mhz processor (1.7 GHz recommended) 4X CD-ROM drove (8x recommended) 2 GB free hard disk space GeForce 2 Series video card with 32 MB VRAM (GeForce 4 Ti or Radeon 8500 recommended) 56 K modem (DSL or cable modem recommended)

MMORPG, ali se meni chini malo "zatupljenim", shetash se po ulici u danasnjem vremenu sa herojima tipa supermena ili onima iz "fantasticne cetvorke" :)
Igrao neko ?

P.S. Evo ti primera ;)
 
Ja bih vrlo rado pisao o ovoj igrici ali je nisam igrao zato i pitam vas da pisete kakva je. Nigde nisam mogao da nabavim igru (i dalje na mogu). Citao sam nesto malo o igrici i iz opisa mi se svidela!!! Ajde sad malo da saznam nesto od ljudi koji su ovo igrali (ako vas ima uopste :) ) :D
 

Back
Top