cekanje...

Jao, kako ide onaj narodnjak od OK benda... dzabe ne mogu da se setim... al ima ovaj stih... "a u medjuvremenu naci cu joj zamenu, da mi zivot ne prodje dok mi ne dodje"... :lol:
Retka je takva ljubav, da se cekaju ceo zivot... :wink:
 
Mislim da je cekanje neisplativa disciplina (za koju sam ja inace varserijski talenat). Uglavnom se dogodi da docekas nesto bas onda kada najmanje ocekujes, .... mislim, taj Marfi, treba ga streljati! !!!
 
gulum:
Zato i pucaju mladi bračni parovi,što niko ne može da čeka......pa deca na ulici!!!!
Poz.

Mislim da se u temi ne radi o racionalnom cekanju (npr muza da dodje sa posla, ili da mu se zavrsi utakmica) vec o filozofskom cekanju da nekom krene iz Kaknja u Zenicu, a da pritom nije izvesno ni da li postoji put.

Verujem da ne treba cekati, treba skratiti postupak : treba biti inicijativan - ali ne i vrsiti pritisak.
Naravno, strpljenje i toleranciju do izvesne mere smatram jezgrom uspesne veze
 
princeza_paulina:
Mislim da se u temi ne radi o racionalnom cekanju (npr muza da dodje sa posla, ili da mu se zavrsi utakmica) vec o filozofskom cekanju da nekom krene iz Kaknja u Zenicu, a da pritom nije izvesno ni da li postoji put.

Verujem da ne treba cekati, treba skratiti postupak : treba biti inicijativan - ali ne i vrsiti pritisak.
Naravno, strpljenje i toleranciju do izvesne mere smatram jezgrom uspesne veze

HAhaaaahaaaaa Kakanj i Zenica Haaaahhhhhaaaaaa dal' si normalna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: E svaki ti dao :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top