КИСИНЏЕР НА КОЛЕНИМА

YHYK

Aktivan član
Poruka
1.992
С обзиром да је неке овде захватила нервоза (и то озбиљна!) што Космет већ једном не буде признат као надгледана независна (Америчка) држава, ставио сам овај пост. Који су то, нећу наводити; сами ће се они препознати ође. Само ћу им кратко рећи:

Разумем те да си нервозан. Чекаш, чекаш...али Космет никако да припадне Америци! Чекаш, чекаш...и начекаћеш се, али Космет никако неће да припадне Америци! Добро си чуо: не Шиптарима. Америци! Не лаје куца ради села него себе ради! За себе они то спремају. Само да је од Срба одвоје. Све ће послен лакше ићи.

АЛИ...Рус вам га завукао. И то када сте се најмање надали! И то дебело. Немож` се лако ишчупаш. Стајаће вам та ваша батина коју сте били сами спремили за друге, подуго. Зато вас тако гадно и боли. Зато ће вам дуго трајати.

А морам признати овде, лепо вам и стоји! Уватио вас Руски шахиста у мат позицији. Шта гођ да урадите - не ваља вам! Да останете на Космету - награбали сте. Ако га напустите опет сте га угасили.! Најбоље ће бити да наредите својој пудлици и морону Брауну да протера још 4 руске дипломате. Као одмазду за мат позицију!!!

Ахаха...како је то мелем на израњављену Србску душу! Ујка-Сам на коленима! Пред Руским Медведом. А како и не би! Зашао му Медвед иза леђа! Па му га ту гадно увалио!

Увалио, бо`ме до балчака!!!
И Швабо вам леђа окренуо! Пак остале две трћине Јевропе кад вам леђа окрене! Чекај мало још док сунце сване. Остаће вам пудлица усамљена. У мишју ћете се рупу сместити. А тек ондар кад вас Туркесаља потера! Оххх... то ће бити празник за Православне душе. Стрвинара на сметлиште избацит!

Веља крушка западне у грло.
Кочијашу дариват Јевропу!”

Американац на Косову, што је него сужањ!

Знао сам ја да ћете се ускоро почети чешати. Сврби, Св...рби, Срби!
Оћете са Русом да играте шаха!
 
Кисинџер је био противник клинтонове политике на Балкану, познато је када је Клинтону рекао "Господине председниче каква Српска агресија!? То је један народ са три вере и грађански рат, пустите их да се сами среде"
 
Ethan:
Da vidimo samo kako ce da se razgranice muslimani i hrvati.

Мислиш у Федерацији БиХ?

Ево овако:

Хрватима ће припасти Западна Херцеговина и Западни део Мостара, као и Оџак и Орашје на северу.

Бошњаци ће зауети све хрватске енклаве у средњој Босни (Бусовача, Усора, Жепче, Крешево, Кисељак...).

Питање је коме ће припасти српски предели у Федерацији (Дрвар, Грахово, Гламоч).
Можда се поново врате под окриље Републике Српске... ;)
 

Back
Top