Amerika postaje zemlja diktature

Titus

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.014
Ovo je samo jos jedan dokaz u sta se pretvara Amerika, uzas, uzas, uzas...moramo zaustaviti podivljalog hegemona pre nego sto i sami postanemo zrtve!

Korey Rowe, producent dokumentarca "Loose Change" uhapsen je pod optuzbom da je dezertirao...Dakle, evo primera, ako napravite materijal o 11-tom septembru koji se ne dopada establishmentu, sledi vam hapsenje. Strasno!

http://www.prisonplanet.com/articles/july2007/250707rowearrested.htm
 
Titus:
Ovo je samo jos jedan dokaz u sta se pretvara Amerika, uzas, uzas, uzas...moramo zaustaviti podivljalog hegemona pre nego sto i sami postanemo zrtve!

Korey Rowe, producent dokumentarca "Loose Change" uhapsen je pod optuzbom da je dezertirao...Dakle, evo primera, ako napravite materijal o 11-tom septembru koji se ne dopada establishmentu, sledi vam hapsenje. Strasno!
Ja sam video jako puno dokumentaraca protiv zvanicne politike Amerike. Odakle ti to? Daj link. A to da li se pretvara u diktaturu nemas pojma. Veliki strucnjaci to ne znaju, a ne ti.
 
titus, mislim da previse pratis i verujes prisonplanet....
aj razmisli malo....da je taj lik sto sve to pise i "razotkriva" i malo u pravu, sta mislis, dal bi njegov sajt i dalje bio na netu, a on na slobodi?

sem toga, naveo sam ti Moorov primer....covek pljuje na sve strane, od filmova do dodele oskara i nista mu ne fali....
 
Obersturmfuehrer:
titus, mislim da previse pratis i verujes prisonplanet....
aj razmisli malo....da je taj lik sto sve to pise i "razotkriva" i malo u pravu, sta mislis, dal bi njegov sajt i dalje bio na netu, a on na slobodi?

sem toga, naveo sam ti Moorov primer....covek pljuje na sve strane, od filmova do dodele oskara i nista mu ne fali....
Da. Ne verujem da postoji neko ko vise od njega pljuje. Cak i BBC radi dokumentarce prilicno protiv vlade SAD.
 
Obersturmfuehrer:
titus, mislim da previse pratis i verujes prisonplanet....
aj razmisli malo....da je taj lik sto sve to pise i "razotkriva" i malo u pravu, sta mislis, dal bi njegov sajt i dalje bio na netu, a on na slobodi?

sem toga, naveo sam ti Moorov primer....covek pljuje na sve strane, od filmova do dodele oskara i nista mu ne fali....

Gase se sajtovi, zatvaraju novine, samo tio tome nisi informisan. Prisonplanet je bastion slobodne reci i informacija u Americi i nece me cuditi ako ga ugase uskoro.
I u titovo vreme imao si tzv disidente koje je angazovala udba, takav jedan laznjak je i Moor, njegov film ne dotice ni 5% istine o 11-tom septembru.
 
Titus:
Gase se sajtovi, zatvaraju novine, samo tio tome nisi informisan. Prisonplanet je bastion slobodne reci i informacija u Americi i nece me cuditi ako ga ugase uskoro.
I u titovo vreme imao si tzv disidente koje je angazovala udba, takav jedan laznjak je i Moor, njegov film ne dotice ni 5% istine o 11-tom septembru.

prisonplanet je registrovan jos 2001. godine.
i od tada ga niko nije ugasio.
 
"Претвара се у..." ?

Та, она је то заправо била - одувек.

Само, врло перфидно и суптилно.

А последњих деценија, све огољеније.

Мада, и даље покушава да се представи као бог зна каква "демократија".


П. С.
Ја, наравно, не кажем да САД немају и добрих страна. Као свака "велика земља", "велика сила"... "Империја"...
То уопште није тако просто.

Али, с неких аспеката, то доиста заправо није ништа друго него "диктатура".

(На много начина, не само у дословном смислу те релације "демократија -диктатура".
 
П. П. С.

Мада, вероватно ћу опет од стране неких бити погррешно схваћена, и читана.

(Али, то је већ уобичајено овде).



П. П. П. С.

Наравно, за све те закључке не требају ми никакви мајкли мурови, нити медији.

Само - здрав разум, и отворено размишљање.
 
Titus:
I sta hoces time da kazes? Citas li ti ono sto sam napisao ili samo volis da me citiras?

ako je istina sve sto prisonplanet pise, on ne bi opstao ni godinu dana....
znaci, sa jedne strane imamo gomile zavera "tacnih" tvrdnji, dojava pouzdanih ljudi i slicno, koji se trude da razbiju americku vladu, a sa druge hapsenja nekih cobana sto su snimili jebeni film....

prosta logika nam govori da ako bi bilo tacno to sto prison tvrdi, prison ne bi postojao.
drugim recima - foliranti
 

Back
Top