preljuba

s:
Sta uciniti kada vas posle 8 godina braka pocnu privlaciti drugi muskarci??? :!:
TO NIJE NISTA LOSE PO MOM MISLJENJU,JA IMAM DECKA SA KOJIM SAM 4 GODINE PA UMEM PONEKADA DA BUDEM PO MALO NEVERNA ALI GA I DALJE VOLIM I VOLECU GA DO KRAJA.ON JE TAJ KO MI ZNACI A OVO SA STRANE DANAS JE TU SUTRA NE......
 
Pa nista. Malo je dosadno, sve znas napamet, razmisljas uglavnom o svakodnevici... A kolacici u izlogu poslasticarnice izgledaju privlacno... Da l' da zagrizes, ili ne? Mozda samo malo da licnes, onako, bez posledica?
Ako ti je stalo do muza, vizitiranje poslasticarnice treba da bude, ukoliko uopste bude, samo terapeutski tretman i nista vise. A sve mislim - cuvaj to sto imas (makar i sutlijas!) jer nekoj drugoj, takodje zamorenoj, zeni bas tvoj moze da se ucini... kao komadeska becke torte, sa sve cokoladom, i onom ruzicom odozgo! :lol:
 
:roll: Kazes sebi "Zasto?"
Ne verujem da mu se vise ne dize :roll:
:lol: Nije sve u sexu.

Hey, mislim da je sasvim normalno da te privlace drugi muskarci, inace bi imala gadan problem :roll:
Ti odmah pomislila da predjes na delo :shock:
Posle 8 god. braka :roll: Pa, prvo se razvedes, pa onda se tucaj sa svima koji te "privlace".
Jadan covek, mogu da zamislim kako bi se osecao.
A on ti svo vreme verovao, obozavao te, voleo te..."cico, mico, kuco...", i ti sve, bas sve sto ste imali.. unistis, sj*bes, a povratka nema...Bedak 8)
 
Devilishgirl:
:roll: Kazes sebi "Zasto?"
Ne verujem da mu se vise ne dize :roll:
:lol: Nije sve u sexu.

Hey, mislim da je sasvim normalno da te privlace drugi muskarci, inace bi imala gadan problem :roll:
Ti odmah pomislila da predjes na delo :shock:
Posle 8 god. braka :roll: Pa, prvo se razvedes, pa onda se tucaj sa svima koji te "privlace".
Jadan covek, mogu da zamislim kako bi se osecao.
A on ti svo vreme verovao, obozavao te, voleo te..."cico, mico, kuco...", i ti sve, bas sve sto ste imali.. unistis, sj*bes, a povratka nema...Bedak 8)
Хехе...Батина је из раја изашла....
 
Slazem se sa onim ko je rekao da je batina iz raja izasla, cim preko hleba trazis pogace.Jednostavno sta on/ona ima sto tvoj muz/zena nema. Mislim da imas visak slobodnog vremena cim se zanosis takvim pitanjima.Ja sam apsolutno PROTIV preljube i cini mi se da je to jedini razlog zbog koga bih ostavila muza. Moze imati sve druge poroke ali to nikako, jer time on ponizava licno mene a svime ostalim (alkohol...) steti samo sebi.Naravno to je misljenje jedne zene koja je 11 godina u sretnom braku i koja ni u ludilu ne pomislja na to.Uostalom nisu svi ljudi istih shvatanja o tom pojmu pa zato neka svako radi kako mu je volja.
tebi zelim puno srece ako se odlucis na takav korak.TREBACE TI!!
 
Dali stvarno verujete da u ovom bednom zivotu stvarno postoji SAMO JEDAN muskarac za vas????Zamislite da odete u drugi grad ili slicno i tamo bi opet pronasli srodnu dusu!!!!! Ja stvarno volim supruga ali nisam ni slepa da neprimecujem sve te divne muskarce a mislim da ni on nije corav za sve ostale divne zene! :oops:
 
Devilishgirl:
Svasta :shock: Ti si se udala sa 12 godina, pa nisi imala muskarce i pre njega :roll: Ne razumem.
Ma kakvi....Ali ne mislim da se moj izbor zavrsava na ovom sada!Vencala sam se u 22 godini, bila sam mirna 8 godina i evo sada nekako mi je sve dosadno! Tacno znas svaki njegov pokret,svaki poljubac je isti...Ljubav nije zamrla ali strast jeste! :cry:
 
Pa da, zene su mnogo nemoralna bica, to sam znao. Najlakse je j_e_b_a_t_i drugog muskarca ,zar ne. A da nisi kojim slucajem pokusala da ponovo popalis vasu vezu, za to postoji 1000 nacina, ali ne, ti bi odmah da svrljas. Pitaj ga da li si ti njemu dosadila, a on ne j_e_b_e druge.
 
Luc:
Pa da, zene su mnogo nemoralna bica, to sam znao. Najlakse je j_e_b_a_t_i drugog muskarca ,zar ne. A da nisi kojim slucajem pokusala da ponovo popalis vasu vezu, za to postoji 1000 nacina, ali ne, ti bi odmah da svrljas. Pitaj ga da li si ti njemu dosadila, a on ne j_e_b_e druge.

E, svaka ti cast! Narocito ako si muskarac! Evo, ja kao zena - potpuno se slazem sa tobom!!!
 
s:
Devilishgirl:
Svasta :shock: Ti si se udala sa 12 godina, pa nisi imala muskarce i pre njega :roll: Ne razumem.
Ma kakvi....Ali ne mislim da se moj izbor zavrsava na ovom sada!Vencala sam se u 22 godini, bila sam mirna 8 godina i evo sada nekako mi je sve dosadno! Tacno znas svaki njegov pokret,svaki poljubac je isti...Ljubav nije zamrla ali strast jeste! :cry:

Kao kad bih se ja sad udala :roll: "Rano, rano je za tugu..." :lol: Pa rano si usla u "bracne vode.."
Ma nema to veze, nego ti probudi tu strast, zeno bozja :roll: :!: Ima ljubavi...znaci.."All we need is love...love is all we need" :D Kapito :?:
 
CICI:
Luc:
Pa da, zene su mnogo nemoralna bica, to sam znao. Najlakse je j_e_b_a_t_i drugog muskarca ,zar ne. A da nisi kojim slucajem pokusala da ponovo popalis vasu vezu, za to postoji 1000 nacina, ali ne, ti bi odmah da svrljas. Pitaj ga da li si ti njemu dosadila, a on ne j_e_b_e druge.

E, svaka ti cast! Narocito ako si muskarac! Evo, ja kao zena - potpuno se slazem sa tobom!!!

Jesam musko i hvala lepo, volim kad delim misljenje sa nekim :wink:
 
Luc:
Pa da, zene su mnogo nemoralna bica, to sam znao. Najlakse je j_e_b_a_t_i drugog muskarca ,zar ne. A da nisi kojim slucajem pokusala da ponovo popalis vasu vezu, za to postoji 1000 nacina, ali ne, ti bi odmah da svrljas. Pitaj ga da li si ti njemu dosadila, a on ne j_e_b_e druge.
Zasto si ti mene odmah osudio? Pa ja samo trazim izlaz iz nekog tamnog tunela! Dali se ti to plasis da se i tvoja bolja polovina oseca kao i ja???? :lol:
 
I nemoj da meni pridikujes(se*es;kenj*s...) zato sto si ti ta sa osecajem krivice, a ja sam ti dao odlican savet (samo malo satirican) :wink: :wink: :wink: :lol:
 
Luc:
I nemoj da meni pridikujes(se*es;kenj*s...) zato sto si ti ta sa osecajem krivice, a ja sam ti dao odlican savet (samo malo satirican) :wink: :wink: :wink: :lol:
Nemoj misliti da se tako osecam jer nebi trazila javno da me neko tesi!!!Samo sam se pitala sta bi to drugi uradili! A sta bi ti uradio~zaboravio na sebe i svoja osecanja??? Trudio se da ceo zivot ugadjas drugome???? :?:
 

Back
Top