Kako se samozadovoljavate?

Super_Girl

Početnik
Poruka
40
kako sami sebi pruzate zadovoljstvo? ja nikada ne stavljam prste u picu samo kruzim iznad otvora. ponekad stavljam prst na otvor guze i guram ga u nju. a vi? da li to sada radite? ja da............ :oops: kad ste poceli? ja pre 5god. sad imam 14
 
Здраво, ја сам мала Марина, имам 12 година, јако сам усамљена и хтела бих да се упознам са другарицама да се играмо барбикама...
 
Dana2503:
U, bre, zelenooka, zasto mislis da je bolest??? :? Pa, devojcica se samozadovoljava, na nacin koji njoj odgovara, ne vidim sta je tu bolesno... :? I sto pise to po forumu... Pa, mala je... ;) K'o da mi nismo radili stvari raznorazne i nadasve glupe... ;)
Ma ne mislim na nju da je bolesna :-D (ako se uopšte radi o njoj) već se plašim da neko drugi ne stoji iza tog nika, a predstavlja se kao 14-godišnja devojčica. :| To je bolest.
Eh pa to je osnovna škola, ne gajim ja neke iluzije vezane za današnje osnovce, ali opet doći na forum i pitati čike i tete da li drkate jer hoće da se napali eeeee... :-( To je tuga.
Super_Girl:
da li drkate? hocu da se napalim. saradjujte i pomozite mi.........................................................
 
Hellen:
Здраво, ја сам мала Марина, имам 12 година, јако сам усамљена и хтела бих да се упознам са другарицама да се играмо барбикама...
Zdravo Marina, ja sam Tamara, isto imam 12 godina, a počela sam da se igram sa barbikama pre 4 godine.
A da dodžeš ti na palačinke?
 

Back
Top