Zlatibor, opsta diskusija ...

Razlog vase posete Zlatiboru je :

  • Zbog zdravlja

  • Mira i tisine

  • Dobrog provoda

  • Imate vikendicu

  • Ne znate zbog cega, ali dolazite cesto

  • Nikada niste bili na Zlatiboru

  • Zbog odmora


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa, bila sam vise puta na zlatiboru- jaaaaaaaaaako dosadno.
bakice, dekice i slicno.
osim toga, turisticki vodici ( jedan cupavi sedi cikica iz zlateksa) startuju da te muka uhvati, zloupotrebljavaju telefone.
smucilo mi se poslednji put. tako da na zlatibor- ne.
Kop je moj favorit definitivno, zlatibor za matorije.
 
Zlatibor je lepa i mirna planina, a sto se bezobraznih i navalentnih turistickih vodica tice, toga imate svuda.
Mislim cak da znam i o kome se radi, sa duzom sedom kosom....dovoljno puta sam bila valjda. Taj neprestano prica, melje, melje.Istina je da zaista raspolaze sa impozantnim brojem informacija.
Treba ga izbegavati, lako je, mada je navalentan. A sta da kazete o raznoraznim "morskim" vodicima?
Zlatibor je zaista dobar za meditaciju, setnje, a dosadnjakovica ima svuda, sta da se radi? Ne mogu se zakonom ukinuti.Zaobidjes ili prosto prijavis na salteru ako te uznemirava i resen problem.
 
Slazem se sa vama korisnice Cicoka. Selo Semedjevo nalazi se na zapadnoj granici Zlatibora. Odlicno je i zaista ga treba posetiti. Inace kao i Zlatibor selo pripada opstini Cajetini i u njemu zivi svega 200 do 300 ljudi - skoro sto pedeset ( 150 ) domacinstava.

Cicoka imate neku uspomeni iz Semegnjeva ?
 
pa, bila sam vise puta na zlatiboru- jaaaaaaaaaako dosadno.
bakice, dekice i slicno.
osim toga, turisticki vodici ( jedan cupavi sedi cikica iz zlateksa) startuju da te muka uhvati, zloupotrebljavaju telefone.
smucilo mi se poslednji put. tako da na zlatibor- ne.
Kop je moj favorit definitivno, zlatibor za matorije.

Isto iskustvo sam imala. Covek uznemirava i kasnije jako vredja !
 
zdravo svima,

Prvi put bi isli na zimovanje na Zlatibor u periodu zimskog raspusta to jest od
10.01. nekih 10 dana.
Zanima me kakve su mogucnosti da bas tada ne bude snege jer bi to bilo razocarenje
za dete.Bio je na Kopaoniku i naucio je da skija i sada bi mama i tata na Zlatibor,
a sta ako ne bude snega.
Isto tako me interesuje smestaj.Cula sam za apartmane Ski Radan da su sasvim uredu,
da li mi moze neko nesto vise reci ko je vec boravio u toj vili?
Hvala,
 
Iskren da budem nisam cuo za ove apartmane odnosno vilu.

Evo malo cackah po netu i nasao sam nesto o njima. Lepo izgledaju imaju svaki LCD televizor, cisti su, nova je gradnje sto se da primetiti. Poseduju apartmani DVD, Bezicni internet tako da zaista izgleda lepo.

_
 
Poslednja izmena:

Back
Top