Zlatibor, opsta diskusija ...

Razlog vase posete Zlatiboru je :

  • Zbog zdravlja

  • Mira i tisine

  • Dobrog provoda

  • Imate vikendicu

  • Ne znate zbog cega, ali dolazite cesto

  • Nikada niste bili na Zlatiboru

  • Zbog odmora


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Oni uzivaju !!! svakih par meseci promene lokaciju !!! Pre par godina sam upoznao u Knezu u Bg-u neke francuze (njih 5) !!! Likovi putuju evropom i sviraju chisto da se skrpe za benzin i klopu !!! Zadrze se po par dana u svakom gradu, zavisi kako im se gde svidi !!! Inache putuju onim WW hipi kombijem !!! Koliko sam ih ja skapirao to im je bila kao neka avantura !!!
 
Eh na moju žalost nisam otišao na Zlatibor :-(, ali jeste moja devojčica. No valjda donese nekakve fotografije i priče, pa je ih ja podelim sa vama. :)
Mada sam bio na Zlatiboru, i uvek mi je bilo odlično. U krugu mojih prijatelja svi koji su posetili ovu planinu odlično su se proveli (ovde ne podrazumevam samo večernje izlaske i sedeljke, već govorim o priodi koja je predivna).
Mada blizu vam je i Tara, ona je još lepša od Zlatibora.
 
Pa ko je bio na zlatiboru
nek se izjasni
moze i slichke da se podsetimo
otvaram temu jer mislim da je primamljiva
neki su imali i lepe romanticne trenutke na Zlatiboru
recimo kao ja nezaboravan januar2007kad se samo setim......
napravicu kuchu na Zlatiboru
pa makar mi to bilo zadnje u zivotu
shto cu da uradim.
Ajde narode chekam vas


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tanjice...lep je zlatibor...ok je...ali kada prvi put budeš videla durmitor i njegovih 48 vrhova preko 2000m,kanjon tare,lednička jezera.....večite glečere...zaboravićeš na livadu zvanu zlatibor...mada jeste lep i jeste šarmantan...priznajem.
 
Hmmm zanimljivo pitanje.

Obavezno posetite Etno selo Sirogojno. Kako mestani kazu ovo je jedinstven muzej pod otvorenim nebom. Takodje u blizini zlatibora nalazi se Mokra Gora. Cuvena " Cira " ponovo je zahuktala na uskom koloseku pruge koja nozi naziv, tradicionalni naziv " Sarganska Osmica" . U Mokroj Gori se nalazi etno selo " Drvengrad " ili popularni Mecavnik proslavljenog rezisera Emira Kusturice.

Takodje tu je i Stopica pecina koja se nalazi u blizini Rozanstva. Manastir Uvac, cuveno mesto Vodice koje se nalaze 10 kilometara od Zlatibora gde se nalazi netaknuta priroda poreed umirenog krivudavog Crnog Rzava i naravno Vodopad u Gostilju. . Treba napomenuti da je ovaj vodopad jedan od najvecih vodopada u Srbiji.

Eto to je nesto najzanimljivije sto se moze videti...

Evo i koje slikice, pozdrav !!!

____
 
Poslednja izmena:
Pa ko je bio na zlatiboru
nek se izjasni
moze i slichke da se podsetimo
otvaram temu jer mislim da je primamljiva
neki su imali i lepe romanticne trenutke na Zlatiboru
recimo kao ja nezaboravan januar2007kad se samo setim......
napravicu kuchu na Zlatiboru
pa makar mi to bilo zadnje u zivotu
shto cu da uradim.
Ajde narode chekam vas

-----------------------------------------------
tanja,ja volim zlatibor i on ima mesto u mom životu...ali ko jedan put ode na durmitor,vidi 48 vrhova preko 2000 metara,vidi lednička jezera,vidi selo tepca u kanjonu dubokom 1600 metara,vidi kanjon nevidio,kanjon drage,sušice...taj shvati da na zlatibor može ići samo radi zabave...sve ostalo jednostavno posle ovoga što sam nabrojao gotovo da nema smisla....veruj mi...ali ja i dalje neizmerno volim zlatibor...
 

Back
Top