Osteochondritis Sternocostalis

Warden_Assasin

Ističe se
Poruka
2.391
To imam vec neko poduze vreme(nekoliko godina)... Da li mi moze neko reci malo vise o tome? Doktor mi je nesto napricao, ali ga nisam bas najbolje ukapirala..... Kaze da je to neka nova bolest, ne moze da se izleci. Idem redovno na kontrole, svakih 5-6 meseci.

Da li je opasno? Da li zaista nema leka? Ne osecam cesto neke teskoce, samo ponekad malo jaci bol... Ali ne bih volela da se pogorsa, a da ne znam nacin na koji se pogorsava...

Hvala...
 
_Look_Of_Expectancy_:
2)kada postavljate temu ako zelite da dobijete adekvatne odgovore vodite se sledecim,prvo i osnovno napisite koliko imate godina,sta vas boli(kad,gde,kako,koliko traje,kad popusta ,na sta popusta...),sta uzimate od lekova, od kojih bolesti patite.

Aaaaaaaaaaaaa, to? :)

20god, 3. i 4. rebarce na grudnom koshu, tj. hrskavica izmedju je upaljena, boli kada se malo vishe umorim, napregnem i kada legnem na stranu.... a doca kaze da mi ne trebaju nikakvi lekovi, da ce proci samo jednog dana... al' taj dan nikako da dodje, samo idem na kontrolu, on kaze da je sve u redu, a meni se nishta ne menja..... i smara me vishe taj bol koji imam... :(
 
Pocelo je negde u 7 razredu, kada sam pala sa nekog brda gde smo bili na izletu... pa sam isla kod doktorke, a ona mi rekla da je sve u redu sa grudnim koshem i poslala me na terapiju iscasenog ramena.

Jaci bol je poceo pre oko 3 ili 4 godine, pa su me poslali na Banjicu, gde su mi uradili snimak... I tu mi je doktor ispricao to sto sam prethodno rekla...

Prepisala sam dobro naziv.... mislim da je tako....
 
Ako ti je doktor rekao da ce spontano da prodje ,onda ce da prodje, probaj da se ne opterecujes s tim.
Pitala sam te za dijagnozu jer se Osteochondritis vezuje za jedan drugi deo dela ,no ostavljam da nisam informisana po tom pitanja.
Ortopedija mi nije jaca strana.
 

Back
Top