Rom u skupstini i izneo istinu o Kosovu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pijanista:
Е после овога више нама бриге за Косово. Ал' им је скрес'о. Ово ће одложити доношење одлуке о статусу Косова за наредних 7 милиона година.


znaci podrzavas spaljivanje romskih beba? bas si pravi demokrata . podrzavas sve sto tvoje gazde i njihove siptarske sluge urade nama srbima i ostalim lojalnim drzavljanima ove zemlje
 
Jerry Ropero:
znaci podrzavas spaljivanje romskih beba? bas si pravi demokrata . podrzavas sve sto tvoje gazde i njihove siptarske sluge urade nama srbima i ostalim lojalnim drzavljanima ove zemlje
Ма дај бре, који ти је? Само не видим у чему је поента ове теме. То што је неки посланик рекао да је на Косову почињен злочин. Шта је ту ново, и да ли ће то променити нешто у односу великих сила према статусу Косова? Да ли је он можда први посланик који је о томе причао у скупштини?
 
pa novo je to , da vi mesto da to potencirate i iznosite u medije - vi cutite. mesto da se u srbiji prikazuju filmovi o tome - cuti se. i onda zasto nas opet kolju? pa zato sto mi uvek isto, cutimo i oprastamo mesto da uzvratimo.

zato ce za mene ratko mladic ostati zauvek heroj. jer u srebrenici su prvi put srbi uzvratili i osvetili se.

tako bi trebali uvek da uradimo.

oni ubiju srpskog decaka, mi treba da pobijemo 10 njihovih. tako rade uostalom sve ozbiljne drzave .

samo budale okrenu drugi obraz kad im neko opali samar.
 
Jerry Ropero:
pa novo je to , da vi mesto da to potencirate i iznosite u medije - vi cutite. mesto da se u srbiji prikazuju filmovi o tome - cuti se. i onda zasto nas opet kolju? pa zato sto mi uvek isto, cutimo i oprastamo mesto da uzvratimo.

zato ce za mene ratko mladic ostati zauvek heroj. jer u srebrenici su prvi put srbi uzvratili i osvetili se.

tako bi trebali uvek da uradimo.

oni ubiju srpskog decaka, mi treba da pobijemo 10 njihovih. tako rade uostalom sve ozbiljne drzave .

samo budale okrenu drugi obraz kad im neko opali samar.
Само будале, злочинци и ''џеристи'' убијају децу. А ово што ти предлажеш 10 ''њиних'' за једног ''нашег'' дечака је већ виђено за време нацизма. У томе је једина разлика између ''џеризма'' и нацизма, ''џеризам'' је мало блажи (барем у бројкама). За време нацизма однос је био 100 за једног, јел' тако Фиреру?
 
Jerry Ropero:
ma jok bolje kad ti siluju zenu/sestru , ubijaju nekog bliskog, ti ih usput pitaj dal ce da popiju kafu ili sok mesto da ih porokas.
У иеботе, ал' си ти под сталним притиском. Подсећаш ме на параноичног Амера са арсеналом оружја код куће. Ја бих те разумео да живиш на Косову где је стварно дивљи запад, али колико знам ниси са Косова Него из Рашке области (исправи ме ако грешим). Није ваљда толико критично и тамо?
 
Jerry Ropero:
pa novo je to , da vi mesto da to potencirate i iznosite u medije - vi cutite. mesto da se u srbiji prikazuju filmovi o tome - cuti se. i onda zasto nas opet kolju? pa zato sto mi uvek isto, cutimo i oprastamo mesto da uzvratimo.

zato ce za mene ratko mladic ostati zauvek heroj. jer u srebrenici su prvi put srbi uzvratili i osvetili se.

tako bi trebali uvek da uradimo.

oni ubiju srpskog decaka, mi treba da pobijemo 10 njihovih. tako rade uostalom sve ozbiljne drzave .
...................................................................................................


5yjhfl3.jpg
 
Jerry Ropero:
pa novo je to , da vi mesto da to potencirate i iznosite u medije - vi cutite. mesto da se u srbiji prikazuju filmovi o tome - cuti se. i onda zasto nas opet kolju? pa zato sto mi uvek isto, cutimo i oprastamo mesto da uzvratimo.

zato ce za mene ratko mladic ostati zauvek heroj. jer u srebrenici su prvi put srbi uzvratili i osvetili se.

tako bi trebali uvek da uradimo.

oni ubiju srpskog decaka, mi treba da pobijemo 10 njihovih. tako rade uostalom sve ozbiljne drzave .

samo budale okrenu drugi obraz kad im neko opali samar.

Уосталом, овде треба дежурним ментолима ШТАМПАТИ БУШОВ ГОВОР НАЦИЈИ после ексцеса Бин-Ладенових људи у Њујорку......основно што је обећао својој нацији као председник САД - ЈЕСТЕ ОСВЕТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! И што је најинтересантније - он је освету и спровео..........
 
Viorija:
U bibliji pise oko za oko, zub za zub. U koranu pise da je seks dozvoljen sa decom. Katolici su blizi islamu. Bog oprasta, ali ne ja.

da te podsetim:

1. Ja sam Gospod Bog Tvoj, nemoj imati drugih bogova osim mene,
2. Ne pravi sebi idola niti kakva lika, nemoj im se klanjati niti im služiti.
3. Ne uzimaj uzalud imena Gospoda Boga svoga.
4. Sećaj se dana odmora da ga svetkuješ; šest dana radi i svrši sve svoje poslove, a sedmi dan je odmor Gospodu Bogu tvome.
5. Poštuj oca svoga i mater svoju, da ti dobro bude i da dugo poživiš na zemlji.
6. Ne ubij.
7. Ne čini preljube.
8. Ne kradi.
9 Ne svedoči lažno na bližnjega svoga.
10. Ne poželi ništa što je tuđe.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top