Ugovori

sinnkе

Zainteresovan član
Poruka
412
Svi znamo da postoje predbracni ugovori.

A sta je s ugovorom o seksu, npr. trebao bi postojati ugovor kad se dvoje smuvaju da ga naprave, ako jedno od njih dvoje nadje drugog partnera i zaljubi se da ovog i dalje opsluzuje seksom dok traje ugovor.
Znaci na pocetku veze predvidite da bi se s tom osobom trebali torbat 4 godine i takav se ugovor napravi inace nista ni od veze ni od seksa.

Sta mislite da li bi onda bilo manje isfrustriranih zena i muskaraca i da li bi sud imao puno posla ili bi to ljudi ispunjavali bez tuzbi?
 
slab sam ti ja sa ugovorima i slichnim sranjima...zato sam i napustio pravo....nije to za mene...to je za blago retardirane materijaliste...ne volim apstraktne stvari poput prava..volim samo |REJV :)
 
sad ce neko reci nije apstraktno..kako nije....jedno kenjaju na papiru a drugo rade i selektivno ga primjenjuju...nabijem nabreklu ******** svim pravnicima, pravnicama, sudijama, advokatima a i jadnim policajcima...MRZIM IH SVE :)
 
chika_doktor:
sad ce neko reci nije apstraktno..kako nije....jedno kenjaju na papiru a drugo rade i selektivno ga primjenjuju...nabijem nabreklu ******** svim pravnicima, pravnicama, sudijama, advokatima a i jadnim policajcima...MRZIM IH SVE :)

cekaj polako, ovde ja kao advokatski pripravnik i jos malo advokat stajem u zastitu svoje profesije...ima i nas koji posteno zaradjujemo svoj lebac! :)

ne znam za ugovor.mislim da bi bio nistavan jer bi bio protivan javnom moralu, ali znam sta bi sigurno moglo inovativno da se uradi na tom polju. bas sam danas razmisljao-ugoor o osiguranju za slucaj da ti devojka zakaci! :)
 
e sinnke tebi se mozak ukiselio od vručine
samo ti možeš da se setiš takve teme

zbilja kako se zove kakva poznata ludnica iz bg? kod nas je samo Polje
 
Ja imao par u odeljenju... lik, kasnije inače upisao prava, lepo napravio ugovor, napisao ga, gde se ona obavezuje da bude s njim narednih 6 meseci, bez obzira na emocije, a ako prekrši ugovor, onda da je on krivično goni... istina...
 
-HUGH HEFNER:
cekaj polako, ovde ja kao advokatski pripravnik i jos malo advokat stajem u zastitu svoje profesije...ima i nas koji posteno zaradjujemo svoj lebac! :)

ne znam za ugovor.mislim da bi bio nistavan jer bi bio protivan javnom moralu, ali znam sta bi sigurno moglo inovativno da se uradi na tom polju. bas sam danas razmisljao-ugoor o osiguranju za slucaj da ti devojka zakaci! :)

Ako nije sklopljen pod prinudom, pretnjom ili u zabludi, a izrazava saglasnost volje obeju strana mogao bi se pridoda kao anex bracnog ugovora :lol: kojim se preciziraju ugovorne obaveze u pogledu ucestalosti i kvaliteta obavljanja bracnih duznosti 8-)
 
Kurt2:
Ja imao par u odeljenju... lik, kasnije inače upisao prava, lepo napravio ugovor, napisao ga, gde se ona obavezuje da bude s njim narednih 6 meseci, bez obzira na emocije, a ako prekrši ugovor, onda da je on krivično goni... istina...


:lol: :lol: :lol: e ovo je nistavno. Taj ce biti zesci pravnik. Stavljanje u ropski odnos protivno je zakonu i bas bih voleo da cujem po kojoj osnovi bi on nju KRIVICNO gonio :lol: :lol: mozda ako bi mu se dok je s njom iskrivio ****
 

Back
Top