A DA VAS PITAM

boćko

Obećava
Poruka
52
I tako ja danas ono na poslu a on čeka svoju ženu moju koleginicu i skače na mene ono desi brate . Samo što me čovek nije izceluvao a ja mu ono sa ženom. Pa mi čovek ladno kaže da se sad za sledeći vikend opet kao vidimo i družimo. Pa dal da se družimo aaaaaaaa :razz:



PS: nastaviću se.........
 
hahaha
ali vidis, tebi je neprijatno sa njim u drustvu, a kako tvojoj ljubavnici nije u drustvu sa tvojom zenom, tj kako ona moze uopste da je pogleda u oci i opusteno caska o obicnim stvarima?
 
Ja se nikad ne bih druzila sa zenom svog ljubavnika... stoga to ne preporucujem ni drugima... od toliko zena ona bas nasla da se druzi s tvojom ljubavnicom :shock: :lol: ... unapred mi to sumnjivo... :twisted: :lol:
 
gossca:
Ja se nikad ne bih druzila sa zenom svog ljubavnika... stoga to ne preporucujem ni drugima... od toliko zena ona bas nasla da se druzi s tvojom ljubavnicom :shock: :lol: ... unapred mi to sumnjivo... :twisted: :lol:

Ma ja sam i to prezivela,....ali nismo bile nesto jakooo bliske nego ono ok smo...
Ali odvratnooooo uzasnooo meni je to glupost druzenje sa zenom/devojkom od nekog s kim se hebem,....Hvala, ali ne Hvala ;)
 
boćko:
I tako ja danas ono na poslu a on čeka svoju ženu moju koleginicu i skače na mene ono desi brate . Samo što me čovek nije izceluvao a ja mu ono sa ženom. Pa mi čovek ladno kaže da se sad za sledeći vikend opet kao vidimo i družimo. Pa dal da se družimo aaaaaaaa :razz:



PS: nastaviću se.........

ma strasan si ti baja...
 
Moguce da on u stvari gembla tvoju zenu, da su njih troje, on, njegova i tvoja zena upali u neku semu preko SMS, u fazonu: "Bracni par trazi bisex zenu za druzenje..."
A tebe u sustini foliraju jer nemas sheshir...
Cudan je svet!
Ako nije to u pitanju onda ne znam kako mozes da se druzis sa likom. Kod mene taj ne bi imao ni prebijenog rispekta, a sta da pricas sa takvim.
 
dragojIo:
hahaha
ali vidis, tebi je neprijatno sa njim u drustvu, a kako tvojoj ljubavnici nije u drustvu sa tvojom zenom, tj kako ona moze uopste da je pogleda u oci i opusteno caska o obicnim stvarima?

Zato što je ona kučketina obična...bez stida i srama i obraza...kako mtakvoj osobi može da bude bilo šta neprijatno... :roll:

Boćko...za njega i ima nade... :lol:
 

Back
Top