Our Story

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
... posto ih je Mrcina stalno mucio... morali su da osisaju svoje brade da se ne bi o njih saplitali, i da bi tako brze trcali... Zbog ovog dogadjaja promenili su naziv svoje vrste i redovno od plata izdvajali pare za berbera ili depilaciju... :lol:
 
ali jednog dana shvatili su da ne moze vise tako....zivot tezak, plata mala, depilacija skupa,a deca rastu, pare moraju da se stede... pa ovi nasi pingvincici resise da se udruze sa ostalim pingvincicima i sklopise Savez za odbranu od Mrcine... :wink:
 
....i mnogo ljut, pa je jednog dana stao na najvecje brdo u zemlji pingvina, izgovorio nekoliko charobnih rechi i izazvao smak sveta...

Svi su pomrli u groznim mukama....

Chich mich i gotov prich :P
 
E pa ja cu da zapochnem novu prichu...
Kada pogledamo kroz prozor vidimo mrak...Tamu koja se spushta u nashe srce i prodire u dushu...Piatmo se i danima razmishljamo zashto i kako...i dodjemo do prostog odgovora...:
 
Courtney:
milicaanchy:
Rece tata pinvin kad je otkrio da su im iskljucili kablovsku. Medjutim,posto se pngvini ne uzrujavaju ni oko ceka,on jednostavno sede na svoj deo ledene sante i zaspa. Njegov potpuno pingvinski san u tom trenutku prekide cerka pingvin sa recima:...
Tata ostavio me decko pingvin!!!!!!A on rece:Iscupacu ja njemu glavu......de,de.....
 
Mada,posto je njegova pingvin-cerka bila jedna mala razvratna pingvinka,on bas i nije obracao mnogo paznje na to,pa opet zaspa. U tom trenutku,na sasvim drugom delu sveta,lestate je ispred KST-a grickao svoj marker,a Dany Filth mu je pravio drustvo pijuckajuci svoje Jelen pivo sa...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top