Имиџ Србије и помоћ у маркетингу

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Последњих месеци сведоци смо како нам је лепо кренуло, посебно у сфери спорта, онда ту су и култура, представљање земље, привреда... Кажу многи да је то од како смо се откачили Црне Горе, могуће сасвим, али не бих сад о томе...

Поента је да појединци и добри догађаји помажу имиџу земље. Тако ћемо се решити "баласта деведесетих", а не некаквим "суочавањем с прошлошћу". Зашто ово пишем, почео сам са општим местима...
Зато што ми, Срби, имамо признатог стручњака за маркетинг, Владимира Бебу Поповића, човека који се поштено обогатио тих проказаних деведесетих. Он који је својом "Спектром" (подсећа ли вас то на неку организацију у вези са Остином Пауерсом?) достигао највеће стандарде светског пи-ара и маркетинга.
Па било би за очекивати да Беба, као доказани патриота, и човек који је ризиковао и живот у борби за Србију, учини сад нешто, у време мира. Да упрегне своје снаге, поново, за добробит свих нас. Наравно, без жеље за личном користи, то код професионалца дође узгред.

Али врага, Бебе нешто нема. Стварно, где је од како је разменио части са Михајловићем?!? Хоће ли скоро доћи у Србију. Можда му је вруће?!? Не наравно политички или кривично-правно, већ метереолошки...
А и његова агенција, тако позната, шта је урадила у последњих неколико година? Ја не знам за неку њихову кампању, промовисање неког "бренда" Србије, али зато знам да су тамо пролазили и долазили Чуме, Крме, Цане и остала фауна... Питам се онда - како се то Беба поштено обогатио, и шта он може учинити за Србију.
Наравно ако не рачунамо занимање свињске собарице које му се смеши.
 
*BILJA*:
Od nedavno valjda.....Godinu dana, dve 8-)
@son ;)
ooo, odakle vi
k030.gif
:mrgreen: :lol:
 
Duh Sekire:
Последњих месеци сведоци смо како нам је лепо кренуло, посебно у сфери спорта, онда ту су и култура, представљање земље, привреда... Кажу многи да је то од како смо се откачили Црне Горе, могуће сасвим, али не бих сад о томе...

Поента је да појединци и добри догађаји помажу имиџу земље. Тако ћемо се решити "баласта деведесетих", а не некаквим "суочавањем с прошлошћу". Зашто ово пишем, почео сам са општим местима...
Зато што ми, Срби, имамо признатог стручњака за маркетинг, Владимира Бебу Поповића, човека који се поштено обогатио тих проказаних деведесетих. Он који је својом "Спектром" (подсећа ли вас то на неку организацију у вези са Остином Пауерсом?) достигао највеће стандарде светског пи-ара и маркетинга.
Па било би за очекивати да Беба, као доказани патриота, и човек који је ризиковао и живот у борби за Србију, учини сад нешто, у време мира. Да упрегне своје снаге, поново, за добробит свих нас. Наравно, без жеље за личном користи, то код професионалца дође узгред.

Али врага, Бебе нешто нема. Стварно, где је од како је разменио части са Михајловићем?!? Хоће ли скоро доћи у Србију. Можда му је вруће?!? Не наравно политички или кривично-правно, већ метереолошки...
А и његова агенција, тако позната, шта је урадила у последњих неколико година? Ја не знам за неку њихову кампању, промовисање неког "бренда" Србије, али зато знам да су тамо пролазили и долазили Чуме, Крме, Цане и остала фауна... Питам се онда - како се то Беба поштено обогатио, и шта он може учинити за Србију.
Наравно ако не рачунамо занимање свињске собарице које му се смеши.

Neki sumnjaju da su Ameri uopšte bili na Mesecu, ali ne bih sad o tome...

Lete ptice lete avioni, frka, kriza, jad, čemer, beda, strava, tuga, užas

Dok neki dobijaju beskamatne trange-frange kredite drugi gladuju i sa većim titulama...
 
Iron Lord:
Neki sumnjaju da su Ameri uopšte bili na Mesecu, ali ne bih sad o tome...

Lete ptice lete avioni, frka, kriza, jad, čemer, beda, strava, tuga, užas

Dok neki dobijaju beskamatne trange-frange kredite drugi gladuju i sa većim titulama...

Што да не, кад се већ удаљавамо од теме. Вијориле се заставе тамо где нема ваздуха... питам се само како?!? :lol:
Неки добијају камате, неки гладују, а неки и не гладују, али завиде... кажу да је то српска особина ;-)
Обично погађа оне који мисле да су изнад "просечних" Срба :lol: :lol: :lol:

Него, не добих одговор:
Што толики стручњак Владимир Беба Поповић не учини ништа за Србију у домену струке своје!?

Шон:
hahahahaahahahaahahaha.... e koji si ti freak :)

За Млохавог знамо да се прегрејао у Млохавији Малој. Млохав је, па шта!
А за бебу не знамо зашто само кмечи из дијаспоре... Што не дође мало :roll:
Лепо рече Вујке:
ДОЂИТЕ - нећете се вратити :twisted:
 
Koje proseravanje Ivica po obicaju preprica uvodnik iz NiNa i onda otvori jos gluplju temu nego sto pise u NiNu ,gde to u svetu pise da marketinske agencije moraju da rade za imidz drzave ,mozda u severnoj Koreji ili SSSRu ako su postojale a nisu. Marketinske agencije rade za onoga ko ih angazuje i nisam jos cuo da su one neke humanitarne organizacije ,a pogotovo nemaju obavezu da se bave drustveno ili drzavno korisnim radom .
 

Back
Top