MIKROTONER
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: MIKROTONER

Početnik
    Učlanjen
    24.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano MIKROTONER

Razmisljam o tome kako bi bilo da kupim jedan stari mikrotoner i da slobodno vreme posvetim jedrenju na ovoj mikro jedrilici.
    Svaki savet ili komentar od iskusnih jedrilicara dobro dosao.

Početnik
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: MIKROTONER

jesi li jos ziv ja se bavim jedrenjem javi se pa da se organizujemo bajker011@yahoo.com

Zainteresovan član slob (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

boka car , jesi li plovio nekad optimist-om, kako ti se cini? ja nisam ali mi deluje bas super

Početnik
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

naravno da jesam kada sam bio mali jedrio sam na klubu Brodarac dok se nije raspao i privatizovao sada je cuveni Gemax od kada se raspao brodarac vise se ne takmicim samo jedrima radi uzivanja,ali i dok sam se takmicio isto sam jedrio zbog uzivanja jer (nije najbolji onaj ko je prvi,vec onaj koji najbolje uziva ) dobar je bio osecaj voziti optimist mislim dok si mali,ja sam vrlo brzo presao na mikrotoner imao sam sest godina i mili smo najmladja posada na mikrotoneru ja,moj burazer koji je stariji od mene dve godine i cale,dosta smo jedrili po jadranskom primorju fakticki smo ga oplovili celog od Bara do Splilta dok nije poceo rat od tada samo bar-herceg novi mada ovih zadnjih godina vise ne vucemo jedrilicu u crnu goru suvise je komplikovano i skupo postalo tako da se vozamo po savi i dunavu jedina opcija za more je windsurf mada su me letos na granici cimali i oko njega ali to nam je jedino resenje da jos malo uhvatimo vetra u crnoj gori po jeftinijoj ceni kada nam budu uveli vize i pasose moracemo dici ruke i od toga,uvek nas ceka Sava i Dunav to ce tesko da nam ukinu hehehe prolece se polako priblizava

Učlanjen
    13.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

jedna od mojih zelje je da jedrim u nekoj maloj jedrilichici tipa optimist ili sl po nekom jezeru.... eeeh

Početnik
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa sigurno bi ti bio ekstra osecaj ja uvek kada jedrim uzivam a zamisli kada jedris prvi put ludilo pa nista na prolece kada otopli dodji na savu pa cu te provozati i neki manji osnovni kurs o jedrenju naravno besplatno

Učlanjen
    13.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

.......nice

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor