Da se prebrojimo...

Da se prebrojimo...

  • Altruisti

  • Poete

  • Istrazivaci

  • Optimisti

  • Prirastaji

  • Kompleksasi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Nikola838

Zainteresovan član
Poruka
189
Kako prolazi vreme, postaje me sramota sto posecujem ovaj podforum iskljucivo zbog LUDE zabave, umesto da konacno i ja otvorim dusu kolegama forumasima o istovremenoj vekovnoj apstinenciji, prekinutoj trudnoci i polnoj bolesti koju dobih prilikom opstenja sa komsijskom pudlom. Mislim da ovde ima nekoliko razlicitih, potpuno oblikovanih profila, pa me zivo zanima konacan odnos populacija. Izvolite i glasajte...

Altruisti - iskusni poznavaoci najskrivenijih tajni seksa, prelezali dosta toga i u stanju da izdvoje i podele najbolje sa ostalim smrtnicima
Poete - neumorni seksomani koji su prelezali sve Altruiste, imali preko 400 razlicitih partnera sedmicno, ali uvek zeljni novih i nesvakidasnjih informacija o suprotnom polu
Istrazivaci - uvek zeljni da upravo oni pronadju kotangens na G-tacku, cemu zapravo sluzi kasika i na kojoj dubini se pocevsi od anusa spajaju mentalno i fizicko
Optimisti - znaju da ce ih stav iznesen na forumu gurnuti u cari nobaveznog seksa sa Altruistom ili Istrazivacem
Prirastaji - zainteresovani da adekvatnom obukom na forumu uplove u prvu magicnu noc, ne sluteci da ce im partner verovatno zavrsiti u urgentnom centru
Kompleksasi - ne shvataju pravu vrednost ovog foruma, vec ga posecuju iz licne zabave, da bi se zabavljali porukama ostalih forumasa; vekovni neprijatelji Poeta i Prirastaja

P.S. Mislite na pande.
 

Back
Top