Sindrom "Delja-Selja"

Dana

Poznat
Poruka
9.936
Sad cu i ja ko sinnke:
"Zene, a jel ste se nekad k.arale u pedu a onda ga odmah stavile u usta?"
hehehmn.gif


Salim se, salim, nije to ta tema... ;)
Elem, sindrom... Desilo mi se da me je neki tip muvao, samopozvano, sve to lepo islo, poruke slao, ispijali silne kafe, trte-mrte, on stalno nesto nagovestava, ja kuliram i cekam, i jednog dana, sutra da me on zove da se dogovorimo kad da se nadjemo. Nista. Od tada ga nisam ni videla ni cula. :|
Isto tako, sad skoro, moju drugaricu muva tip vise od pola godine, i konacno se nekako navataju i da se dogovore jedne subote da ona dodje kod njega, dodje subota, njega nema celog dana da se javi! Covek samo nestade!
Nista mi tu nije jasno. :|
Zasto trositi 6 meseci a onda samo tako otici?
Jel vama neko to nekad uradio? Ili, jeste li vi nekome tako sto uradili i zasto?

*Ili samo odgovorite na sinnketovu temu.
hehehmn.gif



**Sinnke, nemoj da se ljutis! ;)
 
Pipi Langstrumpf:
bar je nestao na vreme,pre nego sto je unesreci i upropasti joj zivot.
Mislis? Moze i to da bude, da bi bilo tako, a mozda bi bila samo opustena zayebancija... Samo mi nikada nije i nece biti jasno, kako nekoga ne mrzi da se cima toliko, a kad treba-pobegne... Ko ce ga znati, mozda se siroma' uplasi...
hehehmn.gif
 
Ponekad je muskarcima neprijatno da kazu da su promenili misljenje, pa onda jednostavno odu i na taj nacin izbegnu neprijatnu situaciju.
Ponekad su povredjeni, pa nestanu.
Ponekad su pronasli neku drugu koja ne iziskuje previse truda.
Ponekad se uplase kad dodje momenat za sex da nece biti na visini zadatka.
Razno.
 
to je sindrom "imam mali tuki i ne umem da ramka" ili "dize mi se svake prestupne" ili "ja bi da budem baja-karaja,a imam devojku/zenu,pa sam u paniKi da me neko ne navata i tuzi".
najcesce.govorim iz iskustva.
"lakse je kukavicki pobeci,nego junacki poginuti"-rece neko i pobeze brzinom svetlosti.
 
Original postavio gossca
Ponekad je muskarcima neprijatno da kazu da su promenili misljenje, pa onda jednostavno odu i na taj nacin izbegnu neprijatnu situaciju.
Ponekad su povredjeni, pa nestanu.
Ponekad su pronasli neku drugu koja ne iziskuje previse truda.
Ponekad se uplase kad dodje momenat za sex da nece biti na visini zadatka.
Razno.
Da, u pravu si, ali mislim da svako zasluzuje bar neko objasnjenje... Skroz kukavicki...
Original postavio orgazmma
to je sindrom "imam mali tuki i ne umem da ramka" ili "dize mi se svake prestupne" ili "ja bi da budem baja-karaja,a imam devojku/zenu,pa sam u paniKi da me neko ne navata i tuzi".
najcesce.govorim iz iskustva.
"lakse je kukavicki pobeci,nego junacki poginuti"-rece neko i pobeze brzinom svetlosti.
Mislis, yebo bi se, a da mu ne udje? :lol:
 
Ma, jok, samo izvoli... Evo, posluzi se kolacem, bice ti bolje...

Joj, kakav kolach :) Je l` slika sa neta ili iz domace radinosti? Ako je ovo drugo baci mi recept preko PP (da ne kvarimo namenu foruma)

A u vezi teme .. gosca je sve rekla .. a zene grese kad previse vremena ulazu u prazno ..

Isto tako, sad skoro, moju drugaricu muva tip vise od pola godine

Desilo mi se da me je neki tip muvao, samopozvano, sve to lepo islo, poruke slao, ispijali silne kafe, trte-mrte, on stalno nesto nagovestava, ja kuliram i cekam,

I posle svega da se zena zapita u koga je to ulagala svoje vreme i kako prepoznati kretena na vreme? Doduse, sto reche Pipi, i ovo je bilo na vreme ako pomislim da je zena bila raspolozena da se muva s njim josh pola godine :)
 
Joj, ja sam jedno ovo uradila. :|
Sladak, sladak dečko, bili smo u istoj grupi na fakultetu.
I tako smo se muvali i muvali, družili i pili kafe i dogovorimo se jedan dan da se nađemo (to kao zvanično).
A kad se približio taj čas, meni se nešto ne ide, i ne ide i sve se nešto vrtim ali nikako ne krećem.
I nisam ni otišla. :|
Ni dan danas ne znam da ti kažem zašto nisam otišla. :|
Posle me je pitao što me nije bilo, ja rekoh imala sam da učim i tako...
Nije me više nikad pozvao da izađemo.
 

Back
Top