od loseg seksa gori je samo nikakav seks

Ficha:
...to je teza jednog mog bivseg, da li bi se slozili obzirom na siroko rasprostranjenu nejebicu kako vidim :D

nije tacno bolja je nejebica nego los seks jer se onda pretvoris u svastojeba ili kurozderku i posle nemas nikakav kriterijum u okviru zivota i ostalo i tako to

Jbt, nije lose da se malo pise bez interpunkcije, velikih slova i ostalih s*anja koje je neko smilsio da nas muci... ;)
 
I ja bih rekla da je bolji nikakav nego losh seks, ali ..

U drugoj opciji ipak ne treba zanemariti chinjenicu da nas je dvoje, a gde je dvoje tu postoji sansa da se dobije bar malecko uzivanje u vidu mazenja, ljubljenja, oralnog, drkanja .. jeste da je to sve jadna zamena nekom dobrom kre-sanju, ali moze da utoli glad za bliskoscu i dodirom. Ali ako bi se to ponavljalo iz dana u dan, onda se frustracije ne mogu zaobici. Od naseg raspolozenja zavisi da li cemo da iskoristimo maksimum iz loseg, ili ce razocaranje biti toliko da sve batalimo.
 
Skoro svi su vidim glasali za nejebicu, sem vesele zene :) Posto se sama nisam izjasnila, slozicu se sa veselom, u principu bolje nikakav nego los, ali pod jedan, zavisi koliko nejebica traje, ako je predug period bogme, hm... daj sta das, pod dva, svako iskustvo moze da donese nesto pozitivno, cak i uz masu negativnih stvari. A bivsi nije bio los, okolnosti su bile malo, rekla bih napete pa nismo mogli kako treba da se opustimo, posle je bilo super :)
 
papagalaki_bg:
"

Dal' ima loseg sexa? Mislim da ne.

Paa, ne bih rekao, mada su tu žene u lošijoj poziciji od muškaraca. Jebga, njemu se digne i ako ne padne do kraja - ima zagarantovanih par sekundi kolutanja očima. A ona?
E, to već može da bude loše - nepodmazano, kilavo, ispada, ne drži ritam, boli, leži na njoj k'o morž... I onda na kraju još treba da kaže - jaoo, kako ste Vi dobar jebnik!

Uf, sreća sam muško 8-)
nas jedino može da pokopa kad vidimo da se njoj žuri, da ne objašnjavam...
 
Zex:
Paa, ne bih rekao, mada su tu žene u lošijoj poziciji od muškaraca. Jebga, njemu se digne i ako ne padne do kraja - ima zagarantovanih par sekundi kolutanja očima. A ona?
E, to već može da bude loše - nepodmazano, kilavo, ispada, ne drži ritam, boli, leži na njoj k'o morž... I onda na kraju još treba da kaže - jaoo, kako ste Vi dobar jebnik!

...

Sve je lepo napisao.....
 

Back
Top