iskrano i pošteno

boćko

Obećava
Poruka
52
Prijatelji foruma molim vas budite iskreni sa odgovorima.
Pre par dana napravio sam porodično okupljanje na našem obližnjem jezeru. Razlog je bio kao moje diplomiranje na fakultetu( sestra sa zetom i njihovo dvoje dece, ja , supruga i dve odrasle ćerke kao i moji drugovi neko sa ženom , neko bez nje i među njima žena koja je moja koleginica sa suprugom i dvoje dece a sa kojom sam u intimnim odnosima. Možda je i ovo toliko blesavo ali ima i goreg mojoj se ženi koleginica sviđa kao i obrnuto pa evo dok pišem kaže tako moja žena ajd zovi je da se malo vidimo.Ljudi moji brinem da ne postanu drugarice pa vas pitam kako čovek da reaguje , dali da ja to polako dozvolim ili ono nikako. I na kraju da vas mnogo ne davim koleginicu ludo volim i neznam dali da dozvolim da sve to krene nekim prijateljskim tokom poput porodičnih okupljanja ( ovo je bilo prvi put)ili da to ostane na nekoj distanci.
 
boćko:
Prijatelji foruma molim vas budite iskreni sa odgovorima.
Pre par dana napravio sam porodično okupljanje na našem obližnjem jezeru. Razlog je bio kao moje diplomiranje na fakultetu( sestra sa zetom i njihovo dvoje dece, ja , supruga i dve odrasle ćerke kao i moji drugovi neko sa ženom , neko bez nje i među njima žena koja je moja koleginica sa suprugom i dvoje dece a sa kojom sam u intimnim odnosima. Možda je i ovo toliko blesavo ali ima i goreg mojoj se ženi koleginica sviđa kao i obrnuto pa evo dok pišem kaže tako moja žena ajd zovi je da se malo vidimo.Ljudi moji brinem da ne postanu drugarice pa vas pitam kako čovek da reaguje , dali da ja to polako dozvolim ili ono nikako. I na kraju da vas mnogo ne davim koleginicu ludo volim i neznam dali da dozvolim da sve to krene nekim prijateljskim tokom poput porodičnih okupljanja ( ovo je bilo prvi put)ili da to ostane na nekoj distanci.
U intimnim odnosima si sa dvoje dece?
 
@Boćko, ako i koleginica želi da produbi poznanstvo sa tvojom suprugom, samo bih rekla : koja je to kučka... :twisted:

Ako supruga želi da se bliže upozna sa ovom drugom...pa šta zna žena, mis'im ona je u neznanju o vašoj kres kombinaciji... :roll:

A ti...koja ti je to ideja da ih spajaš na zajedničkom druženju...koji si ti igrač...pa posle veruj muškarcu sa kojim čak i decu imaš...ono to ti je najbolja "drugar'ca"...može biti, cccc :twisted:

'Ajd' sad ozbiljno...ukoliko ti sam ne znaš šta da radiš, a ti ih pusti da se sprijatelje, pa uz malo sreće njih dve će rešiti tvoj problem :

Sigurna sam da ti supruga nije mentolka, te će osetiti da se medju vama dvoma nešto dešava i ako imaš baš mnooogo sreće, a i zbog dece, možda ti i oprosti pod uslovom da koleginicu više ni na slici ne možeš da vidiš, a ne na poslu... :lol:

Ako "koleginica" pristane da se sprijatelji sa tvojom ženom, to sigurno ne radi zato što je odjednom shvatila da će umreti bez tog prijateljstva, već iz razloga da tebe drži pod kontrolom, a ako ne budeš dobar, uvek postoji mogućnost da na "diskretan" način sve kaže tvojoj ženi... :razz:

Kako god u situaciji si da biraš...jedna ili druga ( jel' beše imate četvoro zajedničke dece :shock: ?)..???...pa ti vidi... :?
:lol:
 
...imaš suprugu i dve odrasle ćerke, a intiman si sa koleginicom, koju još povrh svega pozoveš na porodično okupljanje, i to sa njenim suprugom i decom...ipak svako od nas može da stekne pogrešan utisak, ali ja sam, iskreno i pošteno, stekao sledeći - loš si...
 
dragojIo:
da li je moguce da i tvoja ljubavnica zeli da bude drugarica sa tvojom zenom, tj da je toliko hladnokrvan igrac?


Pa hvala ti, ali znaj jedno kad si sa takvom ženom po 8 sati dnevno a uz to stvarno i iskreno je zavoliš a već imaš kući neku kolko tolko sređenu situaciju a jedan je život. Pa i ona to takođe kod kuće ima pa šta sad da bežim od svega kao to nije u redu-pa i ja to znam ali ljubav čini čuda.
 
Enrique.:
...imaš suprugu i dve odrasle ćerke, a intiman si sa koleginicom, koju još povrh svega pozoveš na porodično okupljanje, i to sa njenim suprugom i decom...ipak svako od nas može da stekne pogrešan utisak, ali ja sam, iskreno i pošteno, stekao sledeći - loš si...

A si se ti nekad ono zaljubio. Pa šta sada da budem ono njonja ajd da se patim kad to takođe važi i za nju ili da rušimo brakove. :razz: 8-)
 
Čoveče božiji ti si baš sebi zakomplikovao život!
Ne bih ti u koži bila!
A što se lepo ne razvedes i ona takodje i nastavite život zajedno, ali bez laži i prevare ljudi koji vas vole?
Nemoj povredjivati one koji te vole bre, nije lepo.
Budi čovek i stani iza svojih postupaka, a ne da se krijes kao neka stidljiva devojčica!
 
boćko:
Hvala ti brate :razz:
:confused: QQ
Pa nejsam brat.... nosim roze carapice... i citam zutu stampu! :idea:

rozeCarapice.JPG
 
Svaka ti cast :roll: :roll: :roll: Ko moze da bude toliko glup da svalerku pozove na porodicno okupljanje? Da postujes svoju zenu to nikad ne bi uradio. Osim ako ste neki egzibicionisti pa tako radis sa svim svojim svalerkama, dovodis ih pred celu porodicu. Dok te ne uhvati za j*j* u nekom cosku pa to vidi kum, pa prenese kumi, sve to dodje do surnjajine male... a onda - veselo! ;)
 

Back
Top