POLITIKA I MI

sashac

Zainteresovan član
Poruka
417
Da li jos neko misli kao ja da da se bilo kom politicaru bas jebucka za nas.Pa cemu uopste raspravljati,oni su na vlasti dok kaplje kinta,posle su ili na Havajima ili u corci,kakvi radikali,dss,ds trt mrt,sve su to razlicita imena za isto sranje.Ali tako je svugde,tako da se tesimo.KO IM SE NADJE NA PUTU,BICE SKLONJEN,ZAMENJEN,OBRUKAN...Zato ljudi batalite pricu,svaka promena bila je sa puskom u ruci,a onda dodju opet iste face samo sa drugim imenom i adresom,pa opet politicare za sebe i svoju bulju.O,boze sto nas napravi ovakve.Da li mozete da verujete,da se svima bas **** sto cemo izgoreti ubrzo,eee treba kinta da se uzme,sta ima veze sto cemo svi da riknemo,i sto nasa deca nece imati vodu,vazduh...kinte treba,pa gde cete da je potrosite,stoko politicarska????????????????????????????
 
„I pored apela ruskog ambasadora da zbog Kosova ne koriste godišnje odmore, većina srpskih ministara već spakovala kofere!”
--------------
Kad se bar ne bi vracali, da im oprostimo i kofere i "kofere"!
Sednica Skupstine danas u 16.ha, prisustvuju Premijer i Predsednik.
Tema- Kosovo, izvestaj i usvajanje (ne znam koje po redu) Rezolucije, u kojoj se nista novo ne kaze.
Svi predlozi opozicije- odbijeni!
 

Back
Top