Jedan program na stampacu ne radi

k0604

Početnik
Poruka
24
Imam stampac HP 1300. Kad sam ga instalirao prvi put sve je bilo u redu, pomocu diska naravno koji sam dobio. Kasnije kad sam morao da ga deinstaliram, vise nisam mogao ( a ne mogu ni sada ) da ga instaliram kompletno. Naime od tri programa dva normalno rade , a Solution Center jadnostavno nece. Stampac normalno radi ali nemam program u kome biram opcije stampanja, kvalitet i to. Kad aktiviram problematicni program dobijem obavestenje No HP devices have been detected. HP solution Center will close now. I jos sam zaboravio, kada se instalira i restartuje pokaze mi da je instalacija uspesna 96%. Hvala svakome ko mi moze pomoci.
 
Ajde ovako batali ti te progrmae sto si dobio uz CD. Nego samo instlairaj driver-e od stampaca i posle instalacije treba da ih vidis u Start-. Settings Printer and faxes. Desni kloik na taj stampac izaberi Properties i tu imas podesavanja.
Taj sto spominjes solution Centsar ne znam sta tacno radi ali predpostavljam da je cista glupost :) (veorvatno te vodi na maticni sajt)
I proveri u My computer Manager Device Manage opcija Ports (COM&LPT) ne bi trebalo da stoji znak usklika.
Ovo sve radi ako postupas po redu to jest ne isntaliras kojekakva sra**a, tako da ce ti MOZDA praviti problema
 

Back
Top