Veza..

JaH_G|rL:
Da li ste trenutno u vezi ili ne?Koliko dugo traje...?Ako ne..koliko ste dugo vec sami? Da li vam smeta ?

Hm...jesam vec jedno 2 meseca, i super mi je, zaljubljena sam :D . I Trajacje.....

Pre toga je bila veza od 7 meseci, a kad se zavrsila bas bedak...strasan...jer se ipak vezes za osobu sa kojom si bila bas dugo...ali za mesec dana sam sve to prebolela i evo sad :D Idemo ispocetka :shock:
 
:twisted: hey,ljudi,ma opustite se!Ja sam tu u blizini,ako vam zateba savet,znaci opusteno!Svidja mi se jedan Vukasun,a i on se pali na mene.Redovno zajedno posecujemo TINEJDZERE,ali je on trenutno na moru,pa sam iskoristila priliku!!!Verovatno se pitate zasto se ne smuvamo?!?Ali nama se ne zuri,jednostavno,kada bolje razmislite,lepse je muvati se nego...... . . smuvati se!Pisite mi na Sena2@ptt.co.yu
 
JaH_G|rL:
Da li ste trenutno u vezi ili ne?Koliko dugo traje...?Ako ne..koliko ste dugo vec sami? Da li vam smeta ?
2 dana.
_______________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
imas moju podrsku. :twisted:
__________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
kada si puna besa pozovi ga i recimu da je sve gotovo da te ne bi to proslo kada ga ponovo vidis :twisted:
_________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
devojka je sama trazila savet kako da raskine.Sta hoces bwe :evil:
_________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Nameravam i ja da raskinem! Nemogu NEMOGU vise!!!! ali kad ga vidim prestacu o tome da mislim.. Sta cu......... :idea

E nije, nego je samo ukazala na slabost koju oseca prema svom moku(sto je i normalno) :D
 
Pa onda mogu da ti saljem PM :D
_______________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
:wink: :wink: Cao svima! Ja sam ona curu od pre mesec dana sto je odgovorila , da ce da raskine.Pa pogodite? Raskinula sam sa deckom, pa se ponovo pomirila.Ponovo smo zajedno tri ipo meseca! :roll: :roll: WWWWWWWWWWAAAAAAAUUUUUUUUUU :wink: Pozdrav za sve!!!
 
Sinoc sam smuvao novu ribu.hihi.Stojim sa ortakom na stanici za bus i tu neke dve opakeeee ribe.Prvo sam flertovao jedno dva minuta upoznao je i krnuo sam joj zvaku a ovaj gej nista majku mu :twisted:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 

Back
Top