KAKO DA GA DOBIJEM ZA SEBE????

Gost
CAO, ZELIM DA VAS PITAM...DUGA PRICA, SKRATICU.ON JE 12 GODINA SA SVOJOM DEVOJKOM.SAMNOM SKORO GODUNU.ONA NE ZNA , JA ZNAM ZA NJU. ZNAMO SE DUGO, ON I JA.ODUVEK SE PRIVLACIMO I SAD SMO U "TAJNOJ" VEZI. NISAM NIKAD MISLILA DA CE MI PASTI NA PAMET DA SE OZBILJNO ZABAVLJAMO, ALI NEKI CRV MI NE DA MIRA.NIJE MI JASNO ZASTO SE NE ZENI SA NJOM (ONI SE ZABAVLJAJU, ONA NIKAD NIJE PRESPAVALA KOD NJEGA, A IMAJU PO 33 GODINE..NESTO TU NE VALJA...).
POSTO SE JAKO SVIDJAM JA NJEMU , A I ON MENI...
..KAKO DA GA OSVOJIM? IMA LI NEKO IDEJU???[/b]
SAMO DA NAPOMENEM DA OVAKO NESTO NIKAD NISAM RADILA....OSIM SA NJIM... POZDRAV SVIMA
 
Anonymous:
CAO, ZELIM DA VAS PITAM...DUGA PRICA, SKRATICU.ON JE 12 GODINA SA SVOJOM DEVOJKOM.SAMNOM SKORO GODUNU.ONA NE ZNA , JA ZNAM ZA NJU. ZNAMO SE DUGO, ON I JA.ODUVEK SE PRIVLACIMO I SAD SMO U "TAJNOJ" VEZI. NISAM NIKAD MISLILA DA CE MI PASTI NA PAMET DA SE OZBILJNO ZABAVLJAMO, ALI NEKI CRV MI NE DA MIRA.NIJE MI JASNO ZASTO SE NE ZENI SA NJOM (ONI SE ZABAVLJAJU, ONA NIKAD NIJE PRESPAVALA KOD NJEGA, A IMAJU PO 33 GODINE..NESTO TU NE VALJA...).
POSTO SE JAKO SVIDJAM JA NJEMU , A I ON MENI...
..KAKO DA GA OSVOJIM? IMA LI NEKO IDEJU???[/b]
SAMO DA NAPOMENEM DA OVAKO NESTO NIKAD NISAM RADILA....OSIM SA NJIM... POZDRAV SVIMA
 
Zar ti nije sumnjivo to sto je sa vas dve vec godinu dana?Ocigledno je da njemu tako odgovara i veruj mi ako je do sad nije ostavio zbog tebe nece nikad!Govorim ti iz svog iskustva,a i iz iskustva meni bliskih ljudi,to ti nece uspeti.U svakom slucaju porazgovaraj sa njim o svojim zeljama,bar ces izaci iz agonije,a na osnovu njegove reakcije ces doneti dalji sud!Ja mu ne bih bila druga i budi sigurna da nije sve u prilacnosti! PRICA, SKRATICU.ON JE 12 GODINA SA SVOJOM DEVOJKOM.SAMNOM SKORO GODUNU.ONA NE ZNA , JA ZNAM ZA NJU. ZNAMO SE DUGO, ON I JA.ODUVEK SE PRIVLACIMO I SAD SMO U "TAJNOJ" VEZI. NISAM NIKAD MISLILA DA CE MI PASTI NA PAMET DA SE OZBILJNO ZABAVLJAMO, ALI NEKI CRV MI NE DA MIRA.NIJE MI JASNO ZASTO SE NE ZENI SA NJOM (ONI SE ZABAVLJAJU, ONA NIKAD NIJE PRESPAVALA KOD NJEGA, A IMAJU PO 33 GODINE..NESTO TU NE VALJA...).
POSTO SE JAKO SVIDJAM JA NJEMU , A I ON MENI...
..KAKO DA GA OSVOJIM? IMA LI NEKO IDEJU???[/b]
SAMO DA NAPOMENEM DA OVAKO NESTO NIKAD NISAM RADILA....OSIM SA NJIM... POZDRAV SVIMA[/quote]
 
hvala na odgovoriuma.
milicesonja, zanima me tvoja prica "iz iskustva".rekoh vec da sam se igrom slucaja nasla u ovoj prici.nisam jos zaglibila u tome, prilicno sam sve to muski "odradila".ali ipak...crvic me kopka...mozda sujeta, ne znam...
 
Moja poznanica je isto u ovakvoj situaciji(samo sto ona ne zna da je on stalno vara sa kojekakvima,ona sumnja ali...inace zajedno su 10 godina).Ona ima 30 god. a on 29.ona bih se udala on nece da je zeni a toliko se vec vuku.Ja sam joj rekla da rascisti to jer on se moze ozeniti i u 60 a ona se i nece tako lako udati.Ja mislim da ti trebas da izadjes iz te veze jer ne postoje sanse da ostavi nju posle 12 god.da bih bio sa tobom.Razmisli realno 12 god. cim je toliko sa njom tu ima necega i zasto bi je ostavio sada?U svakom slucaju srecno! :lol:
 
Anonymous:
CAO, ZELIM DA VAS PITAM...DUGA PRICA, SKRATICU.ON JE 12 GODINA SA SVOJOM DEVOJKOM.SAMNOM SKORO GODUNU.ONA NE ZNA , JA ZNAM ZA NJU. ZNAMO SE DUGO, ON I JA.ODUVEK SE PRIVLACIMO I SAD SMO U "TAJNOJ" VEZI. NISAM NIKAD MISLILA DA CE MI PASTI NA PAMET DA SE OZBILJNO ZABAVLJAMO, ALI NEKI CRV MI NE DA MIRA.NIJE MI JASNO ZASTO SE NE ZENI SA NJOM (ONI SE ZABAVLJAJU, ONA NIKAD NIJE PRESPAVALA KOD NJEGA, A IMAJU PO 33 GODINE..NESTO TU NE VALJA...).
POSTO SE JAKO SVIDJAM JA NJEMU , A I ON MENI...
..KAKO DA GA OSVOJIM? IMA LI NEKO IDEJU???[/b]
SAMO DA NAPOMENEM DA OVAKO NESTO NIKAD NISAM RADILA....OSIM SA NJIM... POZDRAV SVIMA

I sta ti hoces?
 

Back
Top